Horoskop Ryby únor 2023

Novoluní otevírá nové pracovní možnosti, lepší ohodnocení. Peníze a zvýšení prestiže. Ryby mohou očekávat lepší plat, nebo budou mít potřebu zvýšit si odměny za svou práci. Uvědomí si, jaká je jejich hodnota. Horoskop Ryby únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru budou ryby do určité míry napjaté a často mohou na své známé působit až cholericky. Je proto možné, že se vám okolí raději vyhne, aby zamezilo konfliktu a vy byste měli udělat to samé, pokud budete rozčilení. Horoskop Ryby únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Kdo nic nedělá, nic nepokazí, a navíc čas v ústraní můžete využít k seberozvoji nebo relaxaci.

Tento měsíc bude také výbornou příležitostí zaměřit se na své zdraví. Vaše kondice přes zimu nebyla nejlepší. Horoskop Ryby únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Ryby, zabalte a to! Horoskop předjímá čas, kdy má smysl zatáhnout ruční brzdu a odpočívat. Zkuste si i třeba upéci domácí chleba, nebo vyzkoušejte nový recept, video kurz jógy, prostě cokoliv, co pomůže při relaxaci a hledání nových sil.

Měsíční horoskop Ryby únor 2023

Pokud se budete snažit jet na plný plyn, riskujete, že Váš život poslouží jako prvotřídní námět v pokračování hororu „Masakr motorovou pilou“. Inspirace pro měsíc březen.

Kariéra

Měli byste se pokusit udělat ve svém životním stylu změny k lepšímu. Únor ve vás probudí kreativitu, ať už v osobním nebo pracovním životě.

Rodina

Tak Ryby poznají, zda se jedná o něco opravdu zajímavého nebo pouze nějaký výstřelek.

Co se týče vztahů, můžete očekávat perfektní harmonii a souznění. Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.

Práce

Ryby, zabalte a to! Horoskop předjímá čas, kdy má smysl zatáhnout ruční brzdu a odpočívat. Zkuste si i třeba upéci domácí chleba, nebo vyzkoušejte nový recept, video kurz jógy, prostě cokoliv, co pomůže při relaxaci a hledání nových sil. Ryby, zabalte a to! Horoskop předjímá čas, kdy má smysl zatáhnout ruční brzdu a odpočívat.

Vztahy

Velké city však budete chovat k přátelům.V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit.Své povaze budete moci dát volný průběh.V únoru budou ryby do určité míry napjaté a často mohou na své známé působit až cholericky.

Peníze

V zaměstnání budete trochu zbrklejší a chyby vás neminou. Dobré bude, že si je uvědomíte a budete mít snahu je napravit, což bude sympatické vašemu nadřízenému. Peněz sice nebudete mít nadbytek, ale také nebudete strádat. Možná si k vám někdo přijde finance vypůjčit, ale nedělejte to. Špatně byste je dostávali zpátky. Raději přemýšlejte, jak si odpočinout a zařiďte si vhodné ubytování na horách. Láska a přátelství Jeden protějšek na vás může oči nechat a říká vám jenom sladká slovíčka. Jste šťastní a zamilovaní. Jenže vystřízlivění přijde docela brzy, když zjistíte, že to všechno jsou jen slova, ale činy žádné. Peníze a práce Máte spoustu pracovních plánů, rozmyšlené do detailů. Jenže jste nějak unaveni a práce vám nejde tak rychle, jak jste doufali. To nevadí, zpomalte a ono to zase všechno půjde. Nebuďte na sebe přísní.

Astrologova rada

Milé Rybičky, máte před sebou celkem náročný měsíc, co se týče hlavně pracovních povinností. Merkur je od 4. května v negativní vazbě s vaším znamením a jste velmi roztržití. Nenecháte se tím však zlomit a všechny chyby hned napravíte. Nadřízenému se líbí váš přístup a snaha na sobě pracovat. Ve vztazích se vám zpočátku daří, ale od 9. května to jde tak trochu z kopce. Navíc vám v této oblasti nepřidá ani Jupiter, který vstupuje 14. května do vašeho znamení a tvoří nehezkou kvadraturu s Venuší. Od svého nového idola čekáte nemožné, ale nakonec si uvědomíte, že jste na špatné adrese. Ačkoliv vás možná odmítne, nakonec vás to moc nemrzí. Také po finanční stránce se neunáhlete k půjčování peněz a zjišťujte si pravdivé informace. Od 20. května se určitě nepřetěžujte a věnujte se více klidovému režimu. Jste náchylní k únavě a podléháte více stresovým situacím.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby červen 2022

Komunikace a řešení financí. Úplněk nastane 27/09/2022 Úplněk uzavře úřední záležitosti na téma majetku a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *