Horoskop Ryby srpen 2022

Komunikace a telefonování na toto téma. Někteří mohou řešit tělesnou schránku a zdraví. Jupiter se na několik týdnů přesunul do vlastního znamení, kde ukazuje Rybách, kde mají čekat životní posun, který nastane v průběhu roku 2022. Úplněk nastane 24/10/2022 . Horoskop Ryby srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Opravdovým měsícem lásky bude pro ryby srpen a vliv Venuše zřetelně pocítí. Jedinci ve vztahu budou překypovat romantikou a oddaností, zatímco ti nezadaní budou samý flirt a možná si dokonce nebudou moci mezi potencionálními partnery vybrat. Horoskop Ryby srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vaše sexualita bude v rozkvětu a často díky ní zapomenete na všechny povinnosti.

Dalším pozitivem bude nově nabytá trpělivost. Uvědomíte si, že většina věcí vůbec nespěchá tolik, jak jste si mysleli a nebude vám vadit si ani počkat na červené, i když třeba zrovna pojedete pozdě do práce. Horoskop Ryby srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Cítíte všechny ty krásné vůně? Srpnový horoskop dává Rybám do vínku zvýšenou vnímavost a citlivost. Od kulinářských dobrodružství, až po hotové romány, které Vám zprostředkuje láska a intimní život.

Měsíční horoskop Ryby srpen 2022

Na srpen 2022 Ryba rozhodně jen tak nezapomene! Inspirace pro měsíc září. Krátké horoskopy ve dvou nebo třech větách prozradí každému znamení zvěrokruhu, co se rýsuje na obzoru.

Kariéra

Srpen vás donutí analyzovat, v jakých sférách vašeho života máte mezery. Budete obdarování jasným viděním.

Rodina

Pro Ryby se bude jednat o období obrovského osobnostního růstu a vzdělávání. Psychologické a filozofické otázky se do vaší mysli promítnou více než kdy dříve.

Práce

Cítíte všechny ty krásné vůně? Srpnový horoskop dává Rybám do vínku zvýšenou vnímavost a citlivost. Od kulinářských dobrodružství, až po hotové romány, které Vám zprostředkuje láska a intimní život. Cítíte všechny ty krásné vůně? Srpnový horoskop dává Rybám do vínku zvýšenou vnímavost a citlivost.

Vztahy

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné.Opravdovým měsícem lásky bude pro ryby srpen a vliv Venuše zřetelně pocítí.

Peníze

V květnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je užívat nebudete, spíše z nich budete unaveni. Doma byste si měli promluvit s partnerem a rodinou, už na to dlouho čekají. Mají pocit, že na ně zapomínáte. Peníze řešit nemusíte, budete jich mít dostatek. Také se vám podaří nějaký vtípek, na který budete dlouhé roky vzpomínat.

Astrologova rada

Zpočátku si užíváte finančního dopingu a neváháte si udělat radost za větší peníze. Máte všeho dostatek a netrápíte se nad budoucností. Venuše je do 8. května v příznivém sextilu s vaším znamením a do té doby můžete klidně i něco vyhrát. Poté však přichází jisté problémy a vy si musíte hlídat své bankovní konto. Dávejte si velký pozor na krádeže a podezřelé typy půjček. Také není momentálně moc vhodné řešit něco důležitého. Máte tendence podléhat svým emocím a zřejmě neuděláte správný a rozumný krok. Není však vyloučeno, že se vám nepodaří získat jistý obnos financí a to zejména kolem 16. května. V těchto dnech na vás číhá výhodná příležitost, která vás může na poslední chvíli zachránit. Pouštějte se však pouze do ověřených zdrojů a vyřaďte neznámé. Jistá osoba vás také může varovat před tím, že se jedná o podvody a je lepší se tomu vyhnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *