Horoskop Ryby říjen 2022

Další téma je oblast vzdělávání. Někteří řeší zahraničí a problém s úřady. Ryby mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí nebo zklame. Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Horoskop Ryby říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Toto období bude pro ryby poněkud drsné. Vliv Marsu zesílí neschopnost vytrvalosti. Horoskop Ryby říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete mít často pocit beznaděje, který nejspíš bude přerůstat až ve vztek, který si budete potřebovat někde vybít. Než si ale uvědomíte, co se děje, může to odnést spousta lidí ve vašem okolí. Horoskop Ryby říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Jak předpovídá horoskop na říjen, tvář Ryby začne přitahovat značnou pozornost. Nicméně nejde jen o to, abyste vypadali jako že žurnálu a byli k dokonalosti vystylovaní.

Měsíční horoskop Ryby říjen 2022

Ryba si musí dokázat zachovat i vnitřní tvář (úctu) sama před sebou. Jen tak budete skutečně k zulíbání.

Kariéra

Namísto toho zkuste například běh, nebo intenzivní cvičení.V říjnu ale zapracuje vaše cílevědomost. Nebudete moc mít náladu se s někým bavit, takže pokud se pokusíte čas investovat do seberozvoje, tak uděláte jenom dobře.

Rodina

Ryby tak mají příležitost sáhnout si na lepší peníze a kontakty. Otevřete se novým pracovním nabídkám či klientům – jedná se sice o kroky do neznáma, ale právě díky těm rosteme.

Práce

Jak předpovídá horoskop na říjen, tvář Ryby začne přitahovat značnou pozornost. Nicméně nejde jen o to, abyste vypadali jako že žurnálu a byli k dokonalosti vystylovaní. Jak předpovídá horoskop na říjen, tvář Ryby začne přitahovat značnou pozornost.

Vztahy

Říjen dále přinese novou známost.Mějte však na paměti, že péče, kterou tomuto vztahu začnete dávat, by neměla převyšovat tu, kterou dáváte sami sobě.Sebeláska je důležitá věc a jedním z největších požehnání života je dělat to, co je v souladu s vašimi duševními hodnotami.Toto období bude pro ryby poněkud drsné.

Peníze

Doma to klape už delší dobu a užíváte si to. Partner je jen trochu žárlivý a majetnický, což vám nedělá úplně dobře, ale je to tím, že jste často v práci. Pokud si s ním promluvíte a všechny jeho otázky zodpovíte, tak budete mít zase na dlouho klid a pohodu.

Astrologova rada

Po celý měsíc máte nějaké aktivity a nechcete nic zameškat. Plánujete si nejenom zábavu, ale také důležité povinnosti. Mars je v hezkém trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 17. května využíváte nadbytek své energie. Je však možné, že vám jistý člen rodiny kazí radost z vykonané práce. Od 14. května se totiž setkáváte se zvýšenou kritikou a na chválu všichni zapomínají. Vy si z toho však vůbec nic neděláte, je důležité, že to z toho máte dobrý pocit hlavně vy. Máte pravdu, Ryby! Hloupých řečí si rozhodně nevšímejte a vypusťte to ihned z hlavy. Určitě nezůstávejte pouze doma a vyrazte v těchto jarních dnech například na kolo. I vy totiž potřebujete pozitivní energie a tak není na škodu vyřádit se někde v přírodě. Možná vezmete i své děti, kterým se tento nápad vskutku moc zalíbí. Pravděpodobně chtějí jezdit pravidelně, takže do svého volného času zařadíte nový koníček.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vlastnění a majetku, které sdílí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *