Horoskop Ryby prosinec 2022

Úplněk ukončí působení v určitém společenství. Kamarádi a přátelé ukáží svou tvář. S některými uzavřou komunikaci. Úplněk vnese jasno do společnosti, kde Ryby působí. Horoskop Ryby prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Zimní dovolená bude pro ryby výbornou příležitostí pro tvoření plánů do příštího roku. Zkuste si představit, kde byste chtěli být touhle dobou za rok a pečlivě promyslet, jak toho dosáhnout. Horoskop Ryby prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Takové plánování může být náročné, ale díky Merkuru vám to půjde jednodušeji.

Zamyslete se v prosinci také nad vašimi vztahy a pečlivě je zanalyzujte. Je možné, že mezi svým okolím najdete někoho, kdo na vás má spíše negativní vliv a energii vám bere. Horoskop Ryby prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na prosinec 2022 Rybám ukládá, aby se zdržovaly v teplých vodách a chovaly se obezřetně. Není tím samozřejmě myšleno, že máte zrušit výlet na Aljašku, ale spíše, abyste prosinec jako takový vnímaly jako podnět k relaxaci, zastavení a bilancování.

Měsíční horoskop Ryby prosinec 2022

Když neplujete aktivně Vy, nebojte, voda kolem Vás se bude hýbat dále.

Kariéra

Od podobných lidí se přes svátky snažte co nejvíce distancovat. S přicházejícími Vánoci budou Ryby naprosto ponořeny do hltání informací.

Rodina

Vašeho zájmu si všimnou i vaši blízcí a možná, že se na vás dokonce naštvou kvůli tomu, že jim na úkor své nové vášně nevěnujete tolik času jako dříve. Nicméně prosinec je měsícem, kdy by měla být na prvním místě rodina, tak na to nezapomínejte, studium počká.

Práce

Horoskop na prosinec 2022 Rybám ukládá, aby se zdržovaly v teplých vodách a chovaly se obezřetně. Není tím samozřejmě myšleno, že máte zrušit výlet na Aljašku, ale spíše, abyste prosinec jako takový vnímaly jako podnět k relaxaci, zastavení a bilancování. Horoskop na prosinec 2022 Rybám ukládá, aby se zdržovaly v teplých vodách a chovaly se obezřetně.

Vztahy

Čekají vás krásné Vánoce.Zimní dovolená bude pro ryby výbornou příležitostí pro tvoření plánů do příštího roku.

Peníze

Čekají na vás nové projekty a v práci se vám vyloženě bude dařit. Budete obdivováni a chváleni a bude se vám to líbit. Možná vám i přidají peníze nebo vás někdo navrhne na pracovní povýšení. Potřebujete však i odpočinek, a tak si už naplánuje dovolenou, budete se mít na co těšit.

Astrologova rada

Milé Rybičky, máte před sebou celkem náročný měsíc, co se týče hlavně pracovních povinností. Merkur je od 4. května v negativní vazbě s vaším znamením a jste velmi roztržití. Nenecháte se tím však zlomit a všechny chyby hned napravíte. Nadřízenému se líbí váš přístup a snaha na sobě pracovat. Ve vztazích se vám zpočátku daří, ale od 9. května to jde tak trochu z kopce. Navíc vám v této oblasti nepřidá ani Jupiter, který vstupuje 14. května do vašeho znamení a tvoří nehezkou kvadraturu s Venuší. Od svého nového idola čekáte nemožné, ale nakonec si uvědomíte, že jste na špatné adrese. Ačkoliv vás možná odmítne, nakonec vás to moc nemrzí. Také po finanční stránce se neunáhlete k půjčování peněz a zjišťujte si pravdivé informace. Od 20. května se určitě nepřetěžujte a věnujte se více klidovému režimu. Jste náchylní k únavě a podléháte více stresovým situacím.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *