Horoskop Ryby listopad 2022

 Karmický uzel přinese osudovou zkoušku. Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Ryby mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Horoskop Ryby listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Listopad vás bude přirozeně tahat směrem k rodině. Mimo váš nejbližší rodinný kruh ale nezapomínejte na ostatní příbuzné, které jste už dlouho neviděli. Horoskop Ryby listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete v ideálním rozpoložení na obnovování vztahů a všichni rádi zavzpomínáte na staré časy. Trapné situace přejdete s lehkostí a nepříjemných osob si ani nevšimnete.

Zhruba v polovině tohoto období bude Měsíc v pozici ryb a bude na vás tak silně působit. Horoskop Ryby listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Smeťte drobky ze stolu. Ryby, listopadem ještě rok 2022 nekončí, ale přesto Vás čekají velké věci.

Měsíční horoskop Ryby listopad 2022

Nesmíte ztrácet čas maličkostmi. Ryba to je v listopadu hotová dravá kosatka.

Kariéra

Hrozí zvýšené riziko úrazů chodidel a nohou, proto se zdržujte spíše doma a nezačínejte s náročnými sporty. Pečovat o své zdraví byste měli celý rok, ale listopad vás utvrdí v tom, že pro to jde vždycky udělat více.

Rodina

Doporučujeme začít se pohybovat – ať už půjde o něco jednoduššího jako procházky do přírody, tanec nebo silový trénink. Ryby by měly také přehodnotit svůj jídelníček, pokud se často stravujete ve fast foodech, je na čase to změnit a začít jíst více reálných, celistvých potravin.

Práce

Smeťte drobky ze stolu. Ryby, listopadem ještě rok 2022 nekončí, ale přesto Vás čekají velké věci. Smeťte drobky ze stolu.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.Listopad vás bude přirozeně tahat směrem k rodině.

Peníze

Jste plánovací typy. Máte všechno do detailu naplánované, práci i zábavu. Vždycky vám to takto vycházelo, ale teď nejste schopni svoje plány plnit. Bude zase lépe. Vytáhněte raději rodinku za zábavou.

Astrologova rada

Milé Ryby, pravděpodobně vám někdo počátkem měsíce pěkně zamotá hlavu a vy jste jako omámené! O dotyčné osobě si však děláte velké iluze, ale ta to s vámi nemyslí upřímně. Mars je do 22. dubna v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a blízcí vás varují před zklamáním. Ve vaší blízkosti se však brzy objeví někdo, kdo vás z těchto klamů vytáhne a zřejmě mezi vámi přeskočí jiskra. Nadřízený vás v práci peskuje a není spokojen s vaším pomalým přístupem. Vy se však nedáte a od 19. dubna začnete na svých výsledcích pěkně makat. Merkur je v nádherném sextilu s vaším znamením a povinnosti vám pěkně odsýpají. Navíc máte super nápady a šéf na vás zírá s otevřenými ústy. A co se týče vašich financí, dbejte pozornosti a nepůjčujte nikomu velké peníze, můžete se spálit. Avšak od 14. dubna vám hvězdy připravují příjemná překvapení a na peníze fungujete jako magnet!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *