Horoskop Ryby leden 2023

Novoluní ve vlastním znamení otevírá novou životní kapitolu plnou emocí. Ryby se nasměrují na skutečné hodnoty jako je např. láska. Mohou zrealizovat své cíle, které si nastaví. Horoskop Ryby leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Ryby jsou vysoce intuitivním znamením, a leden tyto schopnosti jen zesílí. Budete mít pocit, že přesně víte, co od života chcete a každý váš krok bude v souladu s vesmírem. Horoskop Ryby leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud vás to táhne na jinou životní cestu, nezametejte toto volání pod koberec. Právě teď máte možnost transformovat svůj život k lepšímu. Horoskop Ryby leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Poselství horoskopu upozorňuje Ryby na to, že mají jedinečnou příležitost objevit nové ložisko, tedy nový potenciál, z nějž budou těžit mnoho dalších měsíců. Samozřejmě, Ryba, to není žádný uhlobaron ani naftařský magnát z Texasu.

Měsíční horoskop Ryby leden 2023

Ryby prostě mají v lednu možnost nahlédnout příležitosti z jiného úhlu. Studujte proto i vlastní sny, jejich výklad a možné poselství.

Kariéra

Jakmile se na něj napojíte, budete nekonečnou inspirací pro druhé k tomu, aby udělali to stejné. Opravdové možnosti vašeho života se vám právě otevírají před očima.

Rodina

Budete mít pocit, že přesně víte, co od života chcete a každý váš krok bude v souladu s vesmírem. Pokud vás to táhne na jinou životní cestu, nezametejte toto volání pod koberec.

Práce

Poselství horoskopu upozorňuje Ryby na to, že mají jedinečnou příležitost objevit nové ložisko, tedy nový potenciál, z nějž budou těžit mnoho dalších měsíců. Samozřejmě, Ryba, to není žádný uhlobaron ani naftařský magnát z Texasu. Poselství horoskopu upozorňuje Ryby na to, že mají jedinečnou příležitost objevit nové ložisko, tedy nový potenciál, z nějž budou těžit mnoho dalších měsíců.

Vztahy

Právě teď máte možnost transformovat svůj život k lepšímu.Jakmile se na něj napojíte, budete nekonečnou inspirací pro druhé k tomu, aby udělali to stejné.Opravdové možnosti vašeho života se vám právě otevírají před očima.Ryby jsou vysoce intuitivním znamením, a leden tyto schopnosti jen zesílí.

Peníze

V květnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je užívat nebudete, spíše z nich budete unaveni. Doma byste si měli promluvit s partnerem a rodinou, už na to dlouho čekají. Mají pocit, že na ně zapomínáte. Peníze řešit nemusíte, budete jich mít dostatek. Také se vám podaří nějaký vtípek, na který budete dlouhé roky vzpomínat.

Astrologova rada

Milé Ryby, pravděpodobně vám někdo počátkem měsíce pěkně zamotá hlavu a vy jste jako omámené! O dotyčné osobě si však děláte velké iluze, ale ta to s vámi nemyslí upřímně. Mars je do 22. dubna v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a blízcí vás varují před zklamáním. Ve vaší blízkosti se však brzy objeví někdo, kdo vás z těchto klamů vytáhne a zřejmě mezi vámi přeskočí jiskra. Nadřízený vás v práci peskuje a není spokojen s vaším pomalým přístupem. Vy se však nedáte a od 19. dubna začnete na svých výsledcích pěkně makat. Merkur je v nádherném sextilu s vaším znamením a povinnosti vám pěkně odsýpají. Navíc máte super nápady a šéf na vás zírá s otevřenými ústy. A co se týče vašich financí, dbejte pozornosti a nepůjčujte nikomu velké peníze, můžete se spálit. Avšak od 14. dubna vám hvězdy připravují příjemná překvapení a na peníze fungujete jako magnet!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *