Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti kolem vlastní osoby. Pozor na „hlavu v oblacích a chaos myšlenek“. Je dobré žít v realitě, tady a teď. Horoskop Ryby květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Květen je pro mnohé měsícem lásky a pro ryby tomu rozhodně nebude jinak. Přirozeně budete zářit štěstím, pokud by vás ale vaše druhá polovička zklamala, to, jak se s tím vyrovnáte, by mohlo prozradit mnohé o povaze vašeho vztahu, kterou jste si možná delší dobu nechtěli přiznat. Horoskop Ryby květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Je tedy dobrá příležitost se na chvíli zastavit a popřemýšlet, jestli jste s partnerem spokojeni.

Toto období by mohlo přinést také výčitky svědomí kvůli minulosti. V té byste se neměli příliš přehrabovat, ale spíše hledět do budoucnosti. Horoskop Ryby květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Květnový horoskop doporučuje Rybám řádný odpočinek pod dekou, nejlépe na slunci. Mírně se vyhřívejte v mělkých vodách a přemýšlejte, kam brzy vyrazíte.

Měsíční horoskop Ryby květen 2023

Velmi pravděpodobně se vydáte na nečekanou cestu. Není jisté, zda to bude cesta životní, pracovní nebo rekreační.

Kariéra

Ryby jsou od přírody introvertním znamením. Určitě vám je proti srsti mluvit před více lidmi, sdělovat své pocity a váš ideální večer si představujete strávený spíše pod peřinou s dobrou knihou než v obklopení spousty lidí na nějaké párty nebo v klubu.

Rodina

Budete průbojnější a hvězdy vám nadělí i dobré řečnické schopnosti, takže se takové výzvy jen tak nezaleknete – až vás to možná překvapí.

Práce

Květnový horoskop doporučuje Rybám řádný odpočinek pod dekou, nejlépe na slunci. Mírně se vyhřívejte v mělkých vodách a přemýšlejte, kam brzy vyrazíte. Květnový horoskop doporučuje Rybám řádný odpočinek pod dekou, nejlépe na slunci.

Vztahy

Květen je pro mnohé měsícem lásky a pro ryby tomu rozhodně nebude jinak.

Peníze

Čekají na vás nové projekty a v práci se vám vyloženě bude dařit. Budete obdivováni a chváleni a bude se vám to líbit. Možná vám i přidají peníze nebo vás někdo navrhne na pracovní povýšení. Potřebujete však i odpočinek, a tak si už naplánuje dovolenou, budete se mít na co těšit.

Astrologova rada

Nadřízený se s vámi moc nemazlí a nehodlá vám dávat žádné úlevy. Zdá se mu, že povinnosti nechcete plnit a jde vám všechno moc pomalu. Neodpustí si ani trochu jedovaté poznámky, které vás mohou pěkně naštvat. Zdá se však, že vás již brzy přejde trpělivost a ukážete mu, že má vaše práce smysl! Od 19. dubna je Merkur v nádherném sextilu s vaším znamením a na úkoly se vrhnete s velkým zájmem. Myslí vám to a odmítáte se spokojit s průměrnými výsledky. Šéf zřejmě zírá a nechápe, kde se ve vás bere najednou tolik motivace. Je totiž pravděpodobné, že mu od 23. dubna nabídnete i nějakou spolupráci na větším projektu. Připravte se na to, že se mu váš nápad vskutku moc zalíbí a s radostí ho tedy příjme. Uvidíte, že ho opravdu nezklamete a naopak docela překvapíte i své kolegy. Perfektní, konečně se vám zase daří a jste velmi blízko k velkému úspěchu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vlastnění a majetku, které sdílí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *