Horoskop Ryby duben 2023

Novoluní otevírá nové možnosti do oblasti bydlení. Ryby se mohou stěhovat, zlepšit bydlení ale také svou stabilitu. Vrací se jim situace z minulosti k dořešení. Úřední dokumenty, podepisování smluv. Horoskop Ryby duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V dubnu se ryby často ani nebudou poznávat kvůli vlivu Merkuru. Na jednu stranu se raketově rozvinou vaše řečnické schopnosti, což vám může v mnohém prospět, ale ponese to s sebou také pokušení manipulovat se svým okolím. Horoskop Ryby duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nejenom, že by se vaše záměry mohly zvrtnout, ale mohly by také vyplout na povrch a vy byste dost možná přišli o spoustu svých blízkých.

Tato planeta vám přinese také množství kreativity, které vám dosud bylo neznámé. Proč tedy nezkusit malbu nebo jiné tvůrčí činnosti? Dávejte si pozor na hospodaření s financemi, protože duben přinese nečekané výdaje, na které nemusíte být připraveni. Horoskop Ryby duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Ocelové nervy budou Rybám v dubnu roku 2023 maximálně k užitku. Pokud vezmeme v úvahu, že se Vám může lepit trochu smůly na paty, jaký spěch a shon patrně zažijete, a konečně, jaká důležitá pro a proti budete muset zvážit – tady, sobě sami sobě nebudete závidět.

Měsíční horoskop Ryby duben 2023

Nicméně, právě pevné nervy Rybám horoskop přiřknul! Takže se Ryby vůbec nemusíte obávat, že byste nápor události nezvládli. Budete příkladem pro druhé, jak se umíte s nesnázemi poprat.

Kariéra

Pokud si budujete finanční polštář, v tomto období pravděpodobně dojde k jeho vyprázdnění. Je totiž dosti možné, že bude najednou potřeba zaplatit více věcí zároveň a vy se budete muset uchýlit k půjčce.

Rodina

Na trhu se však pohybuje spousta podvodníků, proto si opravdu důkladně ověřte důvěryhodnost daného poskytovatele. V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.

Práce

Ocelové nervy budou Rybám v dubnu roku 2023 maximálně k užitku. Pokud vezmeme v úvahu, že se Vám může lepit trochu smůly na paty, jaký spěch a shon patrně zažijete, a konečně, jaká důležitá pro a proti budete muset zvážit – tady, sobě sami sobě nebudete závidět. Ocelové nervy budou Rybám v dubnu roku 2023 maximálně k užitku.

Vztahy

Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Ve vypjatých situacích můžete mít tendence projevovat se výbušně nebo i žárlivě.V dubnu se ryby často ani nebudou poznávat kvůli vlivu Merkuru.

Peníze

Jste plánovací typy. Máte všechno do detailu naplánované, práci i zábavu. Vždycky vám to takto vycházelo, ale teď nejste schopni svoje plány plnit. Bude zase lépe. Vytáhněte raději rodinku za zábavou.

Astrologova rada

Hledáte svého ideálního protějška a možná už se blížíte k cíli. Někdo na vás může oči nechat a vy se vznášíte v oblacích. Avšak od 9. května se vám moc nezdá chování vaší nové známosti a jste spíše zklamané. Venuše je totiž v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a máte pocit, že se na mnoho věcí jen vymlouvá. Zdá se, že s vámi nechce moc trávit svůj volný čas a dává přednost něčemu jinému. Stále tomu dáváte šanci a od 14. května tak trochu nereálná a přehnaná očekávání. Ke splnění vašeho snu však nedojde a je pravděpodobné, že vám váš objev dá spíše košem. Nesmutněte Rybičky, není to váš poslední idol a zaručeně si vás jednou najde ten pravý! Nepřestávejte věřit a hlavu vzhůru, vše vám půjde lépe s úsměvem. Možná si následně uvědomíte, že si vás tento člověk stejně nezaslouží a je dobře, že se to takhle semlelo. Stručně a jasně, není čeho litovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vlastnění a majetku, které sdílí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *