Horoskop Ryby březen 2023

Novoluní otevírá téma úředních situací, vzdělávání, sourozenců. Ryby mohou koupit dopravní prostředek, nebo navštěvovat autoškolu, kurzy a školení.  Přichází nečekaný obrat, rozhodnutí. Úplněk ve Střelci nastane 26/03/2022. Horoskop Ryby březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V březnu na vás bude největší vliv Slunce. Stejně jako tato hvězda, i vy budete vyzařovat sebejistotu a štědrost. Horoskop Ryby březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Je to ideální příležitost pozvat k sobě na večeři šéfa, nebo obchodního partnera, a tak získat plusové body, které by vaši kariéru mohly od základů změnit.

Nenechte se ovšem unést a nemějte na sebe příliš vysoké nároky. Čím skromnější budete, tím bude pravděpodobnější, že k vám odměna přijde sama. Horoskop Ryby březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Protože kolem dokola nezuří světová válka, budou Ryby ušetřeny nutnosti vzít do ruky odstřelovací pušku a mířit na nepřátele. Místo toho se však Ryby stanou zarytými propagátory zdravého životního stylu, případně i té správné životní filozofie.

Měsíční horoskop Ryby březen 2023

Vaše odhodlání a způsob argumentace budou, soudě dle horoskopu, dovedeny k dokonalosti. Ryby se v březnu skvěle uplatní jako tisková mluvčí, obhájce, nebo člen České obchodní inspekce.

Kariéra

To aplikujte i na vztahy mimo kariéru a nevyvíjejte na své blízké zbytečný nátlak. Určitá dávka diplomatického chování nikdy nepřijde na škodu.

Rodina

Vlivem Merkuru bude Březen pro Ryby znamenat zesílení smyslu pro diplomacii – to pro ně není tak úplně běžné, a tak by mohly být poněkud překvapené. Komunikace probíhá jako po másle – v práci budete oslňovat svou sebejistotou a zodpovědností, což by vás mohlo dostat i na lépe placenou a zábavnější pozici.

Práce

Protože kolem dokola nezuří světová válka, budou Ryby ušetřeny nutnosti vzít do ruky odstřelovací pušku a mířit na nepřátele. Místo toho se však Ryby stanou zarytými propagátory zdravého životního stylu, případně i té správné životní filozofie. Protože kolem dokola nezuří světová válka, budou Ryby ušetřeny nutnosti vzít do ruky odstřelovací pušku a mířit na nepřátele.

Vztahy

Držte se této energie a vaše životní podmínky se budou razantně zlepšovat.V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.V březnu na vás bude největší vliv Slunce.

Peníze

Doma to klape už delší dobu a užíváte si to. Partner je jen trochu žárlivý a majetnický, což vám nedělá úplně dobře, ale je to tím, že jste často v práci. Pokud si s ním promluvíte a všechny jeho otázky zodpovíte, tak budete mít zase na dlouho klid a pohodu.

Astrologova rada

Okolí vás může varovat před vaší novou známostí, která se vašim známým nejeví moc důvěryhodně. Vy však moc nechcete tuto skutečnost slyšet a věříte, že to není žádná pravda. Planety vám však radí, ať se nad názory ostatních trochu zamyslíte! Mars je do 22. dubna v negativní kvadratuře s Neptunem a je dost pravděpodobné, že podléháte iluzím. Dotyčná osoba se k vám sice chová velmi mile, nicméně vás může potkat nepříjemný pád. Naštěstí se ve vašem prostředí začne od 14. dubna vyskytovat jistá osoba, na kterou dáte. Zjistíte totiž, že jsou její city vůči vám daleko upřímnější a nechce vás zklamat. Dá se tedy říct, že máte na obzoru novou šanci na lásku s člověkem, který je stabilní a velmi laskavý. Opět vás zaplaví radostná nálada a také chuť něco podniknout. Nemusíte se však bát, že váš idol nepřevezme iniciativu. Rád vás totiž pozve k sobě domů na výbornou večeři.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vlastnění a majetku, které sdílí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *