Horoskop Ryby 2023

Vodní znamení Ryby je velice emocionální a rok 2023 pro ně bude obzvláště náročný. Nicméně toto období vás toho o sobě hodně naučí a vy tak budete schopni podívat se na svoje vzorce chování s určitým odstupem. Očekávejte spoustu pláče a vzteku, ale také radosti a naplnění. Pro Ryby horoskop 2023 bude jasným důkazem toho, že všechno zlé je pro něco dobré. Horoskop Ryby 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Vaše vztahy budou letos znatelně lepší než v uplynulých letech. Váš společenský život v roce 2023 doslova pokvete. Pokud jste již ve vztahu, pak to s vaším partnerem bude čím dál víc sladší a čeká vás spousta nových přátelství. Čím optimističtější budete ve vašem společenském životě, tím více nových a úžasných lidí si k sobě přitáhnete.

Pokud jste svobodná ryba, pak na vás v roce 2023 čeká jedna či dvě nové lásky. Společenský život bude plný radosti a pozvánek na různé akce. Nebojte se být sami sebou, i když jste mezi lidmi. Neciťte se provinile, vytvářejte si nové přátele, kteří vás přijímají takové, jací jste. Horoskop Ryby 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

2022 bude buď skvělý, nebo nudný rok. Vše záleží na tom, jak vidíte sami sebe. Pokud jste sami se sebou spokojeni a chováte se přirozeně, ať jste kdekoliv a s kýmkoliv, pak pro vás bude rok 2023 naprosto senzačním a strhujícím obdobím. Horoskop Ryby 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

V roce 2023 vás bude práce inspirovat k tomu být ještě větší a úžasnější. Využijte svých přirozených schopností a talentů, abyste ve své práci vynikli. Pokud vám současná práce nedovoluje použit tyto schopnosti, pak je to možná vhodný čas zkusit si najít práci, která vám to umožní a ve které budete moct zazářit. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete pracovat s maximální radostí a minimálním tlakem.

Roční horoskop Ryby 2023

Přestaňte řešit to, co je neřešitelné, a přijměte to jako fakt. Jinak se objeví překážky, se kterými se budete muset potýkat delší dobu. .

Rodina

Vytvořili jste si jinou rodinu než tu, v které jste vyrostli. V této se cítíte doma a nechcete na tom nic měnit. Opravdu se mezi novými blízkými cítíte jako ryba ve vodě. Dejte však šanci i těm z dětství.

Práce

Na začátku roku dostanete nabídku práce z minulosti. Přijde něco, co jste už dělali a bavilo vás to. Budete pracovat s vášní a radostí, aniž byste měli potřebu odpočívat. Vaše práce bude vaším koníčkem. Pozor si dejte na závist okolí, někdo vám nebude štěstí přát. Podzim pro vás bude velice plodný a budete se radovat z mnoha úspěchů. Užívejte si tento stav. Koncem roku najdete stabilitu a klid. Se svou kariérou budete naprosto spokojeni.

Vztahy

Ryby čeká v lásce pestrý rok 2023. Od měsíců velmi pokojného a klidného života, až k vášnivým erupcím, kdy si začnete klást otázku, zda se Vaše hormony dočasně splašily, nebo se jedná o nový životní obzor, který s Vámi zůstane už napořád? Tak či onak, horoskop zdůrazňuje, že byste měli mít na paměti: ať už Vás vzrušuje cokoli, pokud nedochází k ujmě Vás nebo někoho jiného, pak je Vaše touha v pořádku! Ryby, jen s chutí do toho! Romantický život můžete kořenit, solit, pepřit zcela dle libosti – mít chuť experimentovat je zcela zdravé a životu Ryby prospěšné. Stydlivost je dobrá jen v samém začátku.

Peníze

Podle horoskopu pro Ryby se v roce 2023 nejlépe uživíte hlavou. Tedy, ne že by Vás manuální zručnost měla snad zahanbit, ale největší potenciál je právě v Rybí schopnosti dokonale odhadnout výjimečné situace a vydělat na nich. Jako „Ryba – provozní“ například mistrně odhadnete, zda na menu zařadit spíš suši, rýžovou kaši nebo svíčkovou. I když zde pravda není tolik prostoru k předvedení vlastní jedinečnosti. Horoskop proto nabízí mnoho dalších oblastí, kde se v roce 2023 Rybí genialita skvěle uplatní – chcete vědět, jestli bude v zimně sníh a má proto smysl pronajmout si na sezónu lyžařskou sjezdovku? Zeptejte se „Ryby – prognostika“! Chcete zjistit, kdo stojí za pomlouvačným anonymem? „Ryba – detektiv“ to vyřeší! Zajímá Vás, co dělat pro zvýšení tržeb o 20%? „Ryba – analytik“ dobře poradí!

Finance

Budete se nervovat kvůli svému budoucímu rozpočtu, ale nemáte důvod. I když vám čísla nevychází kdovíjak, nouzi mít nebudete. Také na to nejste sami a dočkáte se pomoci a podpory. V práci se najde nová cesta.

Astrologova rada

Milé Ryby, planetární kaleidoskop pro rok 2023 vám slibuje klidnější časy, ale zároveň taky nové nápady a inspiraci. Vaše vládnoucí planeta Neptun se dlouhodobě pohybuje vaším znamením, dodává vám sílu a pomáhá naladit se na vaši vlastní duši. Letos bude magický Neptun nejmocněji přinášet štěstí těm Rybám, které se narodily kolem 10. března. Od konce června až do konce listopadu, tedy dlouhých pět měsíců, ovšem Neptun na obloze couvá. A to znamená, že vaše duševní procesy, milé Ryby, se budou téměř po celý druhý půlrok obracet spíš do vlastního nitra než navenek. Je čas pro hlubší poznávání své duše, rozjímání, dořešení si starých citových trápení.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby květen 2023

V druhé polovině měsíce mohou očekávat zvýšené cestování a komunikaci. Mají zde nějaká tajemství a tajnosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *