Horoskop Rak září 2022

Raci si uvědomí, kde je jejich domov, vztahy v rodině, řešení vztahových záležitostí s ženskou energií. Kdepak mají tu pravou hodnotu a uznání. Velmi silně emočně laděný úplněk vnese mnoho pocitů do srdíčka Raků. Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Horoskop Rak září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V září budou raci nejvíce ovlivněni Měsícem. Zrozenci tohoto znamení jsou velmi citově založení, a to se tentokrát ještě umocní. Horoskop Rak září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete cítit velkou potřebu být opečováváni. Dávejte však pozor, abyste se na někoho příliš citově upjali, protože případné odmítnutí by vás mohlo zlomit.

V práci to nebudete mít jednoduché. Horoskop Rak září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Raci, kdo jinému jamu kopá, sám do ní padá. Měli byste se v září přece jen trochu uskromnit a přestat ostatní popichovat.

Měsíční horoskop Rak září 2022

Vaše ješitnost patří minulosti, podobně jako dinosauři. Tedy měla by patřit minulosti.

Kariéra

V případě, že se objeví nějaký problém, stáhnete se do ulity, než abyste se situaci postavili čelem. Místo pochopení od kolegů se ale dočkáte spíše opovržení a nebudou sahat daleko pro štiplavé komentáře.

Rodina

Díky tomu bude zesílena vaše empatie, protože si uvědomíte, že člověk nikdy neví, čím si druzí doopravdy procházejí. Rak bude pro druhé dobrým uchem, ale neměl by zapomínat na své vlastní duševní zdraví.

Práce

Raci, kdo jinému jamu kopá, sám do ní padá. Měli byste se v září přece jen trochu uskromnit a přestat ostatní popichovat. Raci, kdo jinému jamu kopá, sám do ní padá.

Vztahy

Horoskop naznačuje, že pro vás bude lepší trošku zvolnit, co se týče praktických věcí.Není třeba se za něčím pořád hnát, odpočinek a klid na duši nás mnohdy posune mnohem dále.V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.V září budou raci nejvíce ovlivněni Měsícem.

Peníze

Čeká vás bouřlivé vzplanutí vášně, která pravděpodobně přeroste v hlubší city. Nebraňte se jim. Možná to nebude napořád, možná ano. V každém případě si užívejte přítomný okamžik. V zaměstnání se vám začne dařit, zaměstnavatel dokonce přemýšlí o vašem povýšení. S tím je spojené i zvýšení mzdy nebo mimořádné odměny. Nebude to malá částka, ale vy si ji zasloužíte. Nezaměstnaní získají práci snů. Láska a přátelství Rádi se seznamujete s lidmi, kteří jsou vaším pravým opakem. To není na škodu, protože mohou rozšířit vaše obzory. Tento měsíc bude na poznávání nového ten pravý. Jenom nesmíte sedět doma u televize. Peníze a práce Větší částka peněz vás určitě nemine. Je na vás, co s tím uděláte. Můžete ji ušetřit, koupit si něco dražšího nebo ji investovat do svého vzdělání či projektů, které vám opět vynesou slušné finance.

Astrologova rada

Možná vás nyní trápí tíživá situace a máte pocit, že pro vás ostatní nemají moc velké pochopení. Pravděpodobně se neshodnete na vhodném řešení, protože věci vnímáte dost rozdílně. Zdá se, že vám jejich názory nic nepřináší a tak se uzavíráte spíše do sebe. Rodina si ale myslí, že jste vztahovační a nechcete slyšet pravdu. Tyto řeči se vás dotýkají a snažíte se proti tomu argumentovat. Avšak od 14. dubna jste více pozitivně naladěni a dokonce s blízkými hodně vtipkujete. Máte také náladu na přátelská setkání, takže určitě pozvete na večeři i přátele. Uvidíte, že vaše menu jim zůstane v paměti a rozhodně se dočkáte obrovské chvály! Co se týče získávání nových dovedností, můžete začít od 19. dubna. Merkur je v přejícím sextilu s vaším znamením a možná si také oblíbíte nějakou zajímavou činnost. Rovněž si najdete pár kamarádů, kteří sdílí stejné koníčky.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak říjen 2022

alimenty, společné peníze).  Můžete očekávat neočekávanou zprávu, která Vás překvapí. Pohyb Marta vlastním znamením Raka …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *