Horoskop Rak únor 2023

Novoluní otevírá novou cestu ke kariéře, práci a pracovním aktivitám. Raci mohou změnit práci nebo zúčastnit se pohovoru. Pracovně se bude dařit. Mohou cestovat, komunikovat a podepisovat dokumenty související s prací. Horoskop Rak únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Únor pro Raky bude synonymem pro úspěch, a to především díky silnému vlivu Jupiteru. Na pracovišti přímo zazáříte a vaši nadřízení budou s nápady, které předložíte velmi spokojeni. Horoskop Rak únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Váš úspěch přinese i více zodpovědnosti. Nebojte se ji přijmout.

Vaše kariérní úspěchy se promítnou i do vašeho soukromého života a všechno půjde jako po másle. Horoskop Rak únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Raci, konečně dorazí vytoužené překvapení. Pokud čekáte na zásilku z AliExpressu, můžete už vyhlížet poštovní doručovatelku.

Měsíční horoskop Rak únor 2023

Mnohem větší radost však určitě udělá psaní či SMS od milované osoby. Horoskop na únor 2023 přiznává, že láskyplný šíp přiletí až k Vašim dveřím, možná i s nepatrnou omluvu za zpoždění.

Kariéra

Využijte tohoto úspěšného období a vezměte svou drahou polovičku někam na výlet nebo si dopřejte odpočinek a udělejte si čas jen sami na sebe. Oba si to zasloužíte.

Rodina

V poslední době jste sice možná zažívali obrovský nátlak, ale než abyste se distancovali od svého okolí, vyražte někam s přáteli. To vám pomůže přijít na lepší myšlenky.

Práce

Raci, konečně dorazí vytoužené překvapení. Pokud čekáte na zásilku z AliExpressu, můžete už vyhlížet poštovní doručovatelku. Raci, konečně dorazí vytoužené překvapení.

Vztahy

Rak by se tomto měsíci také mohl zaměřovat na práci na sobě, proto vám prospěje například jóga, dechová cvičení nebo detoxikace fyzického těla, například pomocí šťáv z řapíkatého celeru.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.Únor pro Raky bude synonymem pro úspěch, a to především díky silnému vlivu Jupiteru.

Peníze

Čeká vás bouřlivé vzplanutí vášně, která pravděpodobně přeroste v hlubší city. Nebraňte se jim. Možná to nebude napořád, možná ano. V každém případě si užívejte přítomný okamžik. V zaměstnání se vám začne dařit, zaměstnavatel dokonce přemýšlí o vašem povýšení. S tím je spojené i zvýšení mzdy nebo mimořádné odměny. Nebude to malá částka, ale vy si ji zasloužíte. Nezaměstnaní získají práci snů. Láska a přátelství Rádi se seznamujete s lidmi, kteří jsou vaším pravým opakem. To není na škodu, protože mohou rozšířit vaše obzory. Tento měsíc bude na poznávání nového ten pravý. Jenom nesmíte sedět doma u televize. Peníze a práce Větší částka peněz vás určitě nemine. Je na vás, co s tím uděláte. Můžete ji ušetřit, koupit si něco dražšího nebo ji investovat do svého vzdělání či projektů, které vám opět vynesou slušné finance.

Astrologova rada

Milí Raci, určitě se máte v tomto období na co těšit! Ve vztazích mnozí zažijete extázi a bleskové vzplanutí. Mars je ve vašem znamení a tvoří blahodárný sextil s Uranem, zvláště kolem 12. května můžete navázat báječnou známost! Dotyčný vám totiž ukáže věci, které možná ani neznáte a inspiruje vás tím. Také v pracovní oblasti uděláte velké pokroky a podaří se vám dostat se na vyšší pozici. Jupiter je od 14. května v příznivém trigonu s Marsem a pravděpodobně vám nadřízený zvýší i plat. Zřejmě se také urovnají případné spory s kolegy, které vás již nějakou dobu provázejí. A co se týče financí, ty si doslova přitahujete a máte na ně velké štěstí. Dávejte si však i přesto pozor na nebezpečné zdroje a na hazard. Zejména kolem 29. května může dojít k nepříjemnostem a můžete přijít o finance. Planety vás však v těchto problémech nenechají a pokaždé vám dávají signály, čemu se máte vyhnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu spolupracovníků a kolegů. Raci se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *