Horoskop Rak srpen 2022

Mohou kolovat i pomluvy. Tajemství, které mělo být skryto, bude odtajněno. Raky čeká rekapitulace minulého roku. Co se povedlo a nepovedlo, co chtějí ukončit a kudy se ubírat. Horoskop Rak srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V srpnu budou raci bojovat se svým okolím a trochu i se sebou samými. Budete mít sklony k tvrdohlavosti a neústupnosti. Horoskop Rak srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nebudete dbát na rady ostatních. V určitých momentech to ale nebude na škodu, jelikož díky tomu budete schopni dořešit zdánlivě zapomenuté křivdy.

Na povrch vyplyne i touha po změně. Horoskop Rak srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Raci, horoskop prozrazuje, že srpen 2022 bude plodný měsíc. Samozřejmě však nejde jen o Váš sexuální apetit, ale ona energie se může probudit v podobě tvůrčího ducha.

Měsíční horoskop Rak srpen 2022

Geniální nápady tak budou jen třešinkou na dortu a zpestřením toho, co každý den věnujete sobě i druhým.

Kariéra

A to nejen v oblasti práce, ale i bydlení. Je možné, že ucítíte potřebu své bydliště zásadně změnit, nebo se dokonce přestěhovat jinam.

Rodina

Vlivem Merkuru bude srpen velice harmonický, co se týče vztahů, protože ve vašich pocitech budete velice upřímní. Toto naladění by do vašeho života mohlo přitáhnout i novou známost, mějte tedy oči na stopkách.

Práce

Raci, horoskop prozrazuje, že srpen 2022 bude plodný měsíc. Samozřejmě však nejde jen o Váš sexuální apetit, ale ona energie se může probudit v podobě tvůrčího ducha. Raci, horoskop prozrazuje, že srpen 2022 bude plodný měsíc.

Vztahy

Svoje názory a pocity bude Rak komunikovat s naprostou lehkostí.Dařit se vám bude taky ve financích.Pokud jste dříve bojovali s nedostatečným rozpočtem, právě tento měsíc byste se mohli dostat do rovnováhy.V srpnu budou raci bojovat se svým okolím a trochu i se sebou samými.

Peníze

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit své závislosti. Ve vztahu zažijete ztráty a náhlé ukončení vztahu s partnerem. Pomůže vám k tomu osud. Bohužel vás čekají hádky a nepříjemnosti spojené s penězi a tím, že partner bude chtít vše srovnat. Čekají vás i deprese a překonávání překážek a na konci měsíce přijde změna a vy se rozhodnete a půjdete do vztahu s někým, koho už dlouho milujete, a tam najdete oporu a stabilitu.

Astrologova rada

Náhlý zisk vás v tomto období určitě nemine a zdá se, že vám planety hodně přejí! O finance tedy nemáte nouzi a konečně si můžete dovolit i něco hodnotnějšího. Od 14. května máte také velmi výhodné příležitosti, které je dobré využít ve svůj prospěch. Můžete buď hodně ušetřit, nebo vám dají k nákupu opravdu nevídanou pozornost! Báječné, ať už vás čeká cokoliv, vytěžíte z toho maximum. Určitě si však po celý měsíc dávejte pozor na hazard a také na nedůvěryhodné zdroje. Mars je v nepříjemné opozici s Plutem a zejména kolem 29. května nic neriskujte. S největší pravděpodobností je tu možnost ztráty peněz. V těchto dnech se vyhýbejte rozhodnutí ohledně peněžních a písemných záležitostí Naštěstí jste však pod velkou ochranou Jupitera, který vás vytáhne z nejhoršího a pomůže vám. Zřejmě tedy vycítíte případné nebezpečí a pokusíte se mu vyhnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *