Horoskop Rak říjen 2022

alimenty, společné peníze).  Můžete očekávat neočekávanou zprávu, která Vás překvapí. Pohyb Marta vlastním znamením Raka je obdobím značné aktivity. Od 23/11/2022 až do 11/12/2022.  Raci budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Horoskop Rak říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Říjen bude pro Raky spojený s komunikací, což podpoří především Saturn. Přestože se obvykle společnosti spíše vyhýbáte, v tomto období mezi lidmi budete jako ryba ve vodě a s každým dokážete bez problémů vyjít. Horoskop Rak říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

To byste mohli využít také v obchodním vyjednávání, nebo při vyřizování na úřadech.

Co se zdraví týče, mohly by vás trápit křeče v lýtkách, čemuž byste se měli snažit předejít příjmem magnézia, ale i celkovým dostatkem všech potřebných vitamínů. V první polovině měsíce budou náchylné na přílišnou zátěž i klouby. Horoskop Rak říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop ukazuje křehkost života, které Rak může v říjnu čelit. Láska a mezilidské vztahy Raka vtáhnou do mořského víru emocí, z nějž nebude snadné se vyprostit.

Měsíční horoskop Rak říjen 2022

Jediné, čím můžete překonat všechny ty pocity, které Vás zaplaví, je rozum. Rak by podle horoskopu měl rozsvítit rozum jako žárovku.

Kariéra

Pokud jste celý rok přemýšleli nad tím, že byste začali s nějakým novým koníčkem, říjen je naprosto ideálním měsícem, abyste tak udělali. Energie tohoto období přeje jakýmkoli kreativním aktivitám, a tak se Rak najde třeba v kreslení nebo tvorbě muziky.

Rodina

Bude se vám dařit i ve studiu, takže je dobrý nápad se začít teoreticky zdokonalovat ve vašem oboru. Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.

Práce

Horoskop ukazuje křehkost života, které Rak může v říjnu čelit. Láska a mezilidské vztahy Raka vtáhnou do mořského víru emocí, z nějž nebude snadné se vyprostit. Horoskop ukazuje křehkost života, které Rak může v říjnu čelit.

Vztahy

Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.Neradi byste si nadělali nepřátele, nejraději byste se všemi vycházeli.Říjen bude pro Raky spojený s komunikací, což podpoří především Saturn.

Peníze

Ve vztahu jste už delší dobu nespokojeni a víte, že s tím musíte něco udělat. Objeví se někdo, kdo vám k tomu dá ten správný impuls a vy se nakonec rozhoupete a partnerovi řeknete, že končíte. Jen si dejte pozor, abyste neměli velká očekávání a pak nebyli zklamáni.

Astrologova rada

Možná vás pozvou na návštěvu přátelé, se kterými nejste již dlouho dobu v kontaktu. Na milou návštěvu se však moc těšíte a jistě donesete i malý dárek! Venuše je do 8. května v pěkném sextilu s vaším znamením a ze setkání máte úžasné pocity. Ani poté si však nepřestanete užívat zábavy. Určitě si naplánujete spoustu výletů, protože chcete poznat nová místa. Možná vytvoříte i nějakou skupinku, ať není žádná nuda. Zvláště kolem 12. května je přáno dobrodružství a nečekaným akcím. Nejednejte však moc zbrkle a nepokoušejte osud! Nyní jste totiž docela náchylní k nepříjemným úrazům, které se dlouhodobě léčí. Všeho s mírou, zbytečné předvádění nebo neuvážené jednání se obrátí proti vám. Zvolněte tempo a nenechte se vyprovokovat k divokým aktivitám.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *