Horoskop Rak prosinec 2022

Odpovědi naleznou za měsíc, a to od 10/07/2022. Pozor na téma zdraví a pošramocené psychiky. Raci mají ve svém znamení Venuši, a tak mohou zářit, toužit po lásce. Pozor na mimopartnerské svazky. Horoskop Rak prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Poslední měsíc v roce s raky citově zamává. Vaše potřeba mít kolem sebe přátele a rodinné příslušníky bude větší, a i vy sami budete starostlivější. Horoskop Rak prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete se také snažit vyjít co nejlépe s novými členy rodiny, se kterými se nejspíše setkáte při rodinných oslavách. Zkuste se ale trochu brzdit, abyste jim nepřipadali dotěrní.

V prosinci na vás také přijde melancholie a budete uvažovat o cílích, které jste si pro letošek stanovili, ale nesplnili. Horoskop Rak prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Raci, prosincový horoskop je jasným dokladem, že pro Vás stále mají symboly a zvyky hluboký význam. Nepatříte k těm, co se chtějí vypařit do globalizovaného vzduchoprázdna, kde jsme všichni stejní světoobčané.

Měsíční horoskop Rak prosinec 2022

Rakovi rozhodně bude záležet na tom, jak oslaví Vánoce a jak vstoupí do nového roku. Vaše každodenní činy jsou součástí Vaší osobnosti.

Kariéra

Netopte se ale v minulosti a spíše hleďte vpřed. Prosinec přinese vám po celém roce určité zvolnění, co se týče povinností.

Rodina

Možná se stalo něco, co vám pořád nejde do hlavy. V tomto případě zkuste relaxační techniky nebo třeba akupunkturu a masáže.

Práce

Raci, prosincový horoskop je jasným dokladem, že pro Vás stále mají symboly a zvyky hluboký význam. Nepatříte k těm, co se chtějí vypařit do globalizovaného vzduchoprázdna, kde jsme všichni stejní světoobčané. Raci, prosincový horoskop je jasným dokladem, že pro Vás stále mají symboly a zvyky hluboký význam.

Vztahy

Pomůže vám to uvolnit zablokovanou energii z těla.Každý Rak má za sebou těžký rok, ale zároveň velice transformativní.Všechno zlé je pro něco dobré.Poslední měsíc v roce s raky citově zamává.

Peníze

V práci už delší dobu řešíte, že potřebujete přidat peníze. Víte, že někdo z vašich podřízených, kdo nastoupil až po vás, má větší výplatu a vás to od té doby, co jste se to dozvěděli, hodně štve. Tak s tím něco udělejte. Dojděte si s vedením promluvit, je na to vhodný čas.

Astrologova rada

Milí Raci, určitě se máte v tomto období na co těšit! Ve vztazích mnozí zažijete extázi a bleskové vzplanutí. Mars je ve vašem znamení a tvoří blahodárný sextil s Uranem, zvláště kolem 12. května můžete navázat báječnou známost! Dotyčný vám totiž ukáže věci, které možná ani neznáte a inspiruje vás tím. Také v pracovní oblasti uděláte velké pokroky a podaří se vám dostat se na vyšší pozici. Jupiter je od 14. května v příznivém trigonu s Marsem a pravděpodobně vám nadřízený zvýší i plat. Zřejmě se také urovnají případné spory s kolegy, které vás již nějakou dobu provázejí. A co se týče financí, ty si doslova přitahujete a máte na ně velké štěstí. Dávejte si však i přesto pozor na nebezpečné zdroje a na hazard. Zejména kolem 29. května může dojít k nepříjemnostem a můžete přijít o finance. Planety vás však v těchto problémech nenechají a pokaždé vám dávají signály, čemu se máte vyhnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *