Horoskop Rak listopad 2022

Pozor na téma zdraví a psychiky. Až do novoluní, které proběhne 10/07/2022, mohou mít problémy, jako by neviděli, jak dál. Pohyb Marta vlastním znamením Raka je obdobím značné aktivity, to potrvá až do 11/10/2022.  Raci budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Horoskop Rak listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Listopad se pro Raky stane měsícem, kdy budou plní energie. Mars na vás bude mít v mnohých aspektech pozitivní vliv. Horoskop Rak listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vytrvale a energicky si půjdete za svými cíli, čas si zvládnete dobře rozložit a nebude vám chybět ani rafinovanost.

Na domácí půdě byste na druhou stranu měli malinko přibrzdit. Váš partner by nemusel stačit vašemu tempu, což by mohlo obtěžovat i vás samotné. Horoskop Rak listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Listopad 2022 je pro Raky časem plnění přání. Můžete se dočkat vzplanutí staré vyhasínající lásky.

Měsíční horoskop Rak listopad 2022

Avšak stejně tak dobře Vám udělá radost nový kus nábytku do domácnosti. Podle horoskopu byste měli být vděční za to, co Vám spadne samo do klína.

Kariéra

Navíc budete mít sklony k přílišné žárlivosti a majetnickému chování, a to by mohlo způsobit zbytečné neshody. Během tohoto období si dávejte pozor na přehnanou nervozitu.

Rodina

Rak je zvládne v pohodě, avšak pouze za předpokladu, že z nich nebude dělat něco víc, než doopravdy jsou. Listopad přeje také pracovnímu životu – vaše snaha přinese ovoce a zesílené vůdčí schopnosti vás mohou dostat až na samotný vrchol.

Práce

Listopad 2022 je pro Raky časem plnění přání. Můžete se dočkat vzplanutí staré vyhasínající lásky. Listopad 2022 je pro Raky časem plnění přání.

Vztahy

Dejte si však pozor, ať vám ten úspěch nestoupne do hlavy.Vaše blízké by mohlo vaše arogantní chování podmíněné stresem odradit.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Listopad se pro Raky stane měsícem, kdy budou plní energie.

Peníze

Užívejte si života, přátelé vás pozvou na návštěvu, čekají vás výlety, plány, rovnání rodinných vztahů. Prostě všechno, co momentálně opravdu potřebujete a co vám udělá radost. Myslete i na rodinu.

Astrologova rada

Milí Raci, zažíváte jisté překážky v oblasti vztahů a nemůžete nikde zakotvit. Chcete mít jistotu, ale prozatím se vám nedaří najít správnou partii. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením, ale následně zažijete krásné období! Uvidíte, že se nakonec setkáte s fajn člověkem a padnete si konečně do noty. Co se týče práce, zpočátku máte problémy a horko těžko se s nimi vyrovnáváte. Merkur je až do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a připadáte si vcelku nesoustředěni. Poté však nadřízeného zaskočíte svými super výsledky a výrazným posunem v kariéře. Určitě vás za to rád odmění, takže získáte nějakou tu korunu k dobru! Od 23. dubna vstupuje také Mars do vašeho znamení a vzroste vám sebedůvěra. Jste velmi aktivní a chcete na sobě pořádně zapracovat. Ať už se tedy pustíte do čehokoliv, jde vám to rychle a snadno.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *