Horoskop Rak leden 2023

Novoluní otevírá touhu se vzdělávat. Raci se dozví zajímavou informaci. Nějaké tajemství. Měli by na sobě pracovat. Horoskop Rak leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Přelom kalendářního roku přinese rakům spoustu stresu. Je vaší přirozeností silně vnímat své okolí. Horoskop Rak leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Často to může být výhodou, co se týče vztahů, ale v pracovním životě to pro vás může být přítěž, obzvlášť pokud pracujete ve velké firmě. Ty si často určují cíle pro další rok a ty vás mohou dokonce i vyděsit, protože tím na vás vyvíjí nátlak.

Leden raději využijte například ke kreativní činnosti. Horoskop Rak leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

I v lednu Rak může cítit, jak jej polévá horkost. Váš život se totiž poněkud zašmodrchá.

Měsíční horoskop Rak leden 2023

Rozvázat suk na teniskách zvládnete levou zadní, jenže život není teniska. Horoskop na leden 2023 napovídá, že tentokrát případné potíže a nezdary budou pramenit v oblasti nakupování (finance či reklamace vadného zboží) a vůbec z toho co máte tuze rádi.

Kariéra

Ať už vás naplňuje jakákoliv tvorba, samota a záplava fantazie vám vrátí duševní klid. Začátek roku bude pro zrozence tohoto vodního znamení velmi náročný.

Rodina

Leden mu přinese spoustu emocionálních výzev, které na sebe mohou vzít podobu výpovědi z práce nebo hořkého rozchodu. Možná se z těchto událostí doslova sesypete, mějte však na vědomí, že každá bolest skýtá potenciál transformace k lepšímu.

Práce

I v lednu Rak může cítit, jak jej polévá horkost. Váš život se totiž poněkud zašmodrchá. I v lednu Rak může cítit, jak jej polévá horkost.

Vztahy

Věci se nedějí proti vám, ale pro vás, a až se po čase ohlédnete zpět, budete za toto těžké období rádi.Přelom kalendářního roku přinese rakům spoustu stresu.

Peníze

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit své závislosti. Ve vztahu zažijete ztráty a náhlé ukončení vztahu s partnerem. Pomůže vám k tomu osud. Bohužel vás čekají hádky a nepříjemnosti spojené s penězi a tím, že partner bude chtít vše srovnat. Čekají vás i deprese a překonávání překážek a na konci měsíce přijde změna a vy se rozhodnete a půjdete do vztahu s někým, koho už dlouho milujete, a tam najdete oporu a stabilitu.

Astrologova rada

Milí Raci, zažíváte jisté překážky v oblasti vztahů a nemůžete nikde zakotvit. Chcete mít jistotu, ale prozatím se vám nedaří najít správnou partii. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením, ale následně zažijete krásné období! Uvidíte, že se nakonec setkáte s fajn člověkem a padnete si konečně do noty. Co se týče práce, zpočátku máte problémy a horko těžko se s nimi vyrovnáváte. Merkur je až do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a připadáte si vcelku nesoustředěni. Poté však nadřízeného zaskočíte svými super výsledky a výrazným posunem v kariéře. Určitě vás za to rád odmění, takže získáte nějakou tu korunu k dobru! Od 23. dubna vstupuje také Mars do vašeho znamení a vzroste vám sebedůvěra. Jste velmi aktivní a chcete na sobě pořádně zapracovat. Ať už se tedy pustíte do čehokoliv, jde vám to rychle a snadno.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *