Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů souvisejících s prací, domovem a stabilitou. Horoskop Rak květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V květnu přejde Mars negativně ovlivní všechny, jež se v tomto znamení narodili. Budete mít tendence obcházet problémy oklikou a jejich řešení odkládat na jindy.

Na druhou stranu vaše ochranářské sklony v tomto měsíci budou větší než obvykle. Horoskop Rak květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V případě, že by byl někdo z vašich blízkých ohrožen, je bránit za každou cenu a nebudete mít daleko ani k fyzické síle. Ti z vás, co se ale budou snažit dusit své pocity v sobě to docílí jen k nepodložené zlobě V tomto období nevydržíte postávat na jednom místě, jelikož vás bude přitahovat nepřeberné množství možností. Horoskop Rak květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop ponouká Raky, aby se snažili zaměřit na vybranou krmi a vytříbenou potravu. Pro všechny smysly musíte najít něco unikátního! Máte jich pět, ale možná se ke slovu dostane i ten šestý.

Měsíční horoskop Rak květen 2023

Vaše mysl bude lačná po podnětech jako poušť Kalahari. Těžko říct, jestli vás uspokojí spíš Beethovenovy pozdní smyčcové kvartety, nebo vepřo-knedlo-zelo a k tomu dobře chlazená Plzeň.

Kariéra

Budete schopni skloubit různé okruhy vašeho života a všem dávat dostatečnou pozornost. Jedná se o období rozkvětu – květen tedy bude opravdu velice plodný.

Rodina

Takže než něco řeknete, mějte na mysli, že držet jazyk za zuby má někdy cenu zlata.

Práce

Horoskop ponouká Raky, aby se snažili zaměřit na vybranou krmi a vytříbenou potravu. Pro všechny smysly musíte najít něco unikátního! Máte jich pět, ale možná se ke slovu dostane i ten šestý. Horoskop ponouká Raky, aby se snažili zaměřit na vybranou krmi a vytříbenou potravu.

Vztahy

V květnu přejde Mars negativně ovlivní všechny, jež se v tomto znamení narodili.

Peníze

V práci už delší dobu řešíte, že potřebujete přidat peníze. Víte, že někdo z vašich podřízených, kdo nastoupil až po vás, má větší výplatu a vás to od té doby, co jste se to dozvěděli, hodně štve. Tak s tím něco udělejte. Dojděte si s vedením promluvit, je na to vhodný čas.

Astrologova rada

Nemáte moc velkou odvahu vzít si na starosti nějaký náročný projekt nebo úkol. Bojíte se, že to nezvládnete dle požadavků nadřízeného. Navíc máte pocit, že vám to momentálně moc nemyslí a cítíte se spíše vyhoření. Merkur je do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a šéf není s vašich výsledků dvakrát nadšený. Zdá se mu, že nemáte o práci takový zájem a lajdáte. To se však následně změní a okolí je docela překvapené. Zatoužíte totiž po vyšší pracovní pozici a také podle toho jednáte. Mars vstupuje od 23. dubna do vašeho znamení a je otázkou času, kdy dosáhnete úspěchu! Daří se vám skvěle a navíc jste vskutku velcí rychlíci. Šéf si vás možná pozve do kanceláře a seznámí vás s novým ohodnocením. Pravděpodobně vám po zásluze přidá a probere s vámi možnost vyšší pozice. Hodně štěstí!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak říjen 2022

alimenty, společné peníze).  Můžete očekávat neočekávanou zprávu, která Vás překvapí. Pohyb Marta vlastním znamením Raka …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *