Horoskop Rak duben 2023

Novoluní otevírá 13. komnatu Raků. Budou se muset vrátit zpět do minulosti a vyřešit nedořešené záležitosti. Něco zajímavého se o sobě dozvědí. Horoskop Rak duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V dubnu se budou zrozenci tohoto znamení muset víc kontrolovat. Jak na pracovišti, tak doma budete mít sklony k výbušnosti. Horoskop Rak duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Největší vliv to bude mít na vaše vztahy s kolegy. Jako raci nejspíš nejste příliš společenští a ti, co vás neznají, by si mohli myslet, že jste takoví běžně. Horoskop Rak duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na čtvrtý měsíce roku 2023 Raky motivuje k tomu, aby neměli příliš velká očekávání. Ve Vašem horoskopu se vyskytují mříže, a to značí buď vězení, nebo alespoň to, že Vám někdo zkříží plány a zatarasí cestu.

Měsíční horoskop Rak duben 2023

Přátelství a kamarádská výpomoc pro Raky budou v dubnu velmi důležité. Měli byste také věnovat jedné osobě malý nezištný dárek, případně něco drobného na charitu.

Kariéra

V uklidnění vám může pomoci četba. Najděte si nějaké klidné místo, vezměte oblíbenou knihu a nechte se vtáhnout do děje.

Rodina

Vlivem Slunce bude duben doslova prozářený energií. Inspirace bude na každém rohu, a tak se jedná o ideální čas na to, aby Rak započal s nějakým novým projektem.

Práce

Horoskop na čtvrtý měsíce roku 2023 Raky motivuje k tomu, aby neměli příliš velká očekávání. Ve Vašem horoskopu se vyskytují mříže, a to značí buď vězení, nebo alespoň to, že Vám někdo zkříží plány a zatarasí cestu. Horoskop na čtvrtý měsíce roku 2023 Raky motivuje k tomu, aby neměli příliš velká očekávání.

Vztahy

V práci se mu bude velice dařit, a pokud jste zaměstnaní, na obzoru by se mohlo rýsovat i povýšení.Vztahy budou také vzkvétat, ale pozor na to, abyste moc netlačili na pilu.Protějšek by to mohlo vyděsit.V dubnu se budou zrozenci tohoto znamení muset víc kontrolovat.

Peníze

Užívejte si života, přátelé vás pozvou na návštěvu, čekají vás výlety, plány, rovnání rodinných vztahů. Prostě všechno, co momentálně opravdu potřebujete a co vám udělá radost. Myslete i na rodinu.

Astrologova rada

Jste velmi energičtí a nebojíte se poznávat nové a jiné typy lidí než jste vy. Přesto k nim totiž dokážete přilnout a najdete na nich něco obdivuhodného. Zejména kolem 12. května navážete přátelství s někým originálním, kdo vám hodně rozšíří obzory. S největší pravděpodobností vás tato osoba vskutku velmi okouzlí a dokážete si s ní představit možná i vztah. Mars se nachází po celý měsíc ve vašem znamení a je v příjemném sextilu s Uranem. Bleskové vzplanutí není v tomto případě nic zvláštního a tyto chvíle si vychutnáváte plnými doušky. Jen pozor na sklony k přelétavosti a nestabilitě, Raci! Je však více než zřejmé, že se svým idolem trávíte velké množství času. Zvláště kolem 17. května je vhodné si spolu vyrazit na procházku někam k vodě. Pozvěte také dotyčného k sobě domů na večeři. Víte, že láska prochází žaludkem a chcete-li udělat dobrý dojem, rozhodně neuděláte chybu!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak říjen 2022

alimenty, společné peníze).  Můžete očekávat neočekávanou zprávu, která Vás překvapí. Pohyb Marta vlastním znamením Raka …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *