Horoskop Rak červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu spolupracovníků a kolegů. Raci se dozvědí nějakou informaci, která měla zůstat zatajena. Při úplňku asistuje karmický uzel, který přinese osudovou zkoušku. Horoskop Rak červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Červenec se ponese ve znamení adrenalinu a velké energie. Aktivita raků vystoupá na vrchol a touha po informacích bude také neobvykle velká. Horoskop Rak červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Merkur vás požene vpřed a vy se nezastavíte, dokud neuspokojíte své tužby. Nenechte se ale strhnout přílišnou horlivostí.

Co se týče rodiny a partnerství, vaši společnost budou lidé okolo vás přímo vyhledávat. Horoskop Rak červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Nikoli ohebná guma, ale rovná tyč bude symbolem horoskopu Raka pro červenec. Máte talent a předpoklady být hrdým, příkladným a čestným člověkem.

Měsíční horoskop Rak červenec 2022

Rozvíjíte ho. Držte se vzpřímeně.

Kariéra

Jste velmi empatičtí a ostatní s vámi rádi tráví čas. Platí to i v případě partnerství.

Rodina

Rak obecně nepatří mezi znamení s vrozenými vůdčími schopnostmi, ale červenec ho přesvědčí, že i on dokáže perfektně řídit tým lidí se stejným cílem. V práci budete doslova excelovat, druzí z vás budou cítit silně autoritativní energii a vaše mysl bude přetékat nápady.

Práce

Nikoli ohebná guma, ale rovná tyč bude symbolem horoskopu Raka pro červenec. Máte talent a předpoklady být hrdým, příkladným a čestným člověkem. Nikoli ohebná guma, ale rovná tyč bude symbolem horoskopu Raka pro červenec.

Vztahy

Vaše myšlenky si určitě sepisujte nebo nahrávejte do záznamníku, budou se ještě hodit.Starejte se však i o vaše zdraví, protože v tomto období budete cítit oslabenou imunitu.Když do svého jídelníčku zařadíte více čerstvých potravin, vaše tělo vám za to poděkuje.Červenec se ponese ve znamení adrenalinu a velké energie.

Peníze

Máte samé výdaje a peníze vám každý měsíc chybějí. Tento měsíc se vám však podaří i něco našetřit.

Astrologova rada

Uznáváte, že na tom nejste úplně nejlépe, ale i přesto si chcete pořád dopřávat. Investice jdou do hodně drahých předmětů, které však za moc nestojí. Zdá se, že vysoké výdaje moc nehrotíte a pak se divíte, že máte prázdnou peněženku. Venuše je do 13. dubna v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením, takže se hodně rozmazlujete. Pokud chcete někomu koupit dražší dar, je lepší vyčkat si na lepší dobu. Zřejmě se dotyčnému moc nezavděčíte a vás výběr je špatný. Naštěstí se toto nepříznivé období přehoupne a začne se vám více dařit. Někdo vám může vrátit peníze nebo se vám podaří něco prodat. Šťastné dny máte zejména kolem 15. dubna, v těchto dnech si také můžete i něco málo vsadit! Je zvýšená šance vyhrát pěknou částku a koupit si něco hezkého. Hvězdy vám momentálně velmi přejí a je pravděpodobné, že jste s případnou útratou velmi spokojeni.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *