Horoskop Rak červen 2022

Rakům se bude dařit. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře a vnese jasné světlo do tématu partnerů a milenců, pracovních partnerů a také potomstva. Oblast sexuality, dětí a společného majetku s partnery (např. Horoskop Rak červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu bude raky ovlivňovat Venuše. Hlavně něžné pohlaví pocítí její vliv a o zájem mužů nebude mít nouzi. Horoskop Rak červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zapůsobit na ně dokážete hlavně svým zdánlivě bezbranným, nebo ochranářským postojem. Zadaní se budou projevovat neobvykle něžně a starostlivě.

Jelikož vaše citové rozpoložení bude vrtkavé, můžete sklouznout k zranitelnosti, čehož by mohli zneužít vaši kolegové nebo dokonce i přátelé. Horoskop Rak červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Rak se v červnu může cítit poněkud stísněně. Váš byt, byť by měl třeba 120 metrů čtverečních, Vám bude připadat jako těsná krabička a od sardinek.

Měsíční horoskop Rak červen 2022

Samozřejmě lepší, než si brát dvojnásobnou hypotéku, je prostě vyrazit někam do ulic, parku, nebo přírody, pro otrlejší pragmatické povahy jest možno také dát si inzerát typu: “hledám prince / princeznu s velkým palácem”. Horoskop také říká, že budete muset korigovat a usměrňovat své vyhrocené emoce.

Kariéra

V práci se raději zdržte velkých projektů. Zásluhu by si za ně připsali jiní a vaše námaha by byla nedoceněná či dokonce zapomenutá.

Rodina

Váš partner bude jako v sedmém nebi, protože budete schopni velice efektivně naslouchat jeho potřebám a v posteli to bude opravdu vřít. Horoskop také naznačuje, že by Rak v tomto období mohl provést další významný krok v jeho vztahu.

Práce

Rak se v červnu může cítit poněkud stísněně. Váš byt, byť by měl třeba 120 metrů čtverečních, Vám bude připadat jako těsná krabička a od sardinek. Rak se v červnu může cítit poněkud stísněně.

Vztahy

Pokud jste již dlouho přemýšleli o svatbě nebo třeba dítěti, je čas začít tyto myšlenky komunikovat.S energií tohoto měsíce v těchto ohledech prakticky nemůžete šlápnout vedle.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.V červnu bude raky ovlivňovat Venuše.

Peníze

Cítíte se dobře, přesto můžete mít problémy se zažíváním a zhoršeným metabolismem. Upravte svůj jídelníček, jezte menší porce několikrát denně, omezte tučná a příliš kořeněná jídla. Nezapomínejte pít.

Astrologova rada

Máte dostatek sil pro splnění veškerých povinností. Cítíte totiž velkou motivaci a také chuť zvítězit! Práce vás opravdu baví a každý úspěch vás těší a posouvá dále. Od 14. května se také připravte na možné zvýšení platu. Jupiterův vstup do Ryb vytvoří příznivý trigon s Marsem ve vašem znamení. Nyní nesete konečně plody za tvrdě odvedenou práci z minulosti. Nadřízený z vás má obrovskou radost a zvláště kolem 16. května se dočkáte nejenom pochvaly! Další velkou tématikou je totiž vaše vytoužené povýšení. Perfektní, kolegové vám upřímně moc fandí a úspěch vám ze srdce přejí. Vědí, že za vámi vždycky mohou přijít pro radu a tak vás berou jako super kamaráda. Pokud se řeší dlouho na pracovišti nějaké spory, dojde k jejich uzavření. Nemusíte mít však obavy z negativního výsledku, právě naopak. Všechno dobře dopadne a atmosféra se zase konečně pročistí.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *