Horoskop Rak březen 2023

Novoluní otevírá možnost dostat se do určité společnosti, kam chtějí patřit. Raci změní prostředí, osoby a společnost kolem sebe. Přichází důležitá osoba pro budoucnost. Čekejte nečekaný obrat na téma peněz, hodnot a majetku. Horoskop Rak březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Na Raky před začátkem jara dopadne únava a vyčerpání. Nicméně, toto období nebude trvat dlouho. Horoskop Rak březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V půlce měsíce chytíte druhý dech a vrátíte se do starých kolejí. Pozor, abyste tento proces moc neurychlili, mohly by to totiž odnést vaše průdušky.

V práci se vám nepřestává dařit. Horoskop Rak březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Březnový horoskop připomíná Rakům, že nedostanete nic na stříbrném podnose. Budete muset otestovat Vaši víru.

Měsíční horoskop Rak březen 2023

Rozum je totiž úžasný nástroj, ale je to přece jen pouhý pomocník – smysl životu dává víra. Právě březen 2023 ukáže Rakům, kolika trikům musíte každý den čelit.

Kariéra

Neusněte ale na vavřínech a mějte oči otevřené, protože budete až příliš ohleduplní a vstřícní. Mohlo by se tak stát, že druzí budou zneužívat vaší pomoci, kterou vám však nebudou ani z poloviny vracet.

Rodina

Rak začíná cítit spokojenost a určitou jistotu ve vztazích. Toto období se perfektně hodí nejen na utužování rodinných pout.

Práce

Březnový horoskop připomíná Rakům, že nedostanete nic na stříbrném podnose. Budete muset otestovat Vaši víru. Březnový horoskop připomíná Rakům, že nedostanete nic na stříbrném podnose.

Vztahy

Na místě je plánování nejrůznějších výletů a dovolených – zasloužíte si to.Emoce budete mít stále zesílené, avšak hlavně ty pozitivní.Tudíž se budete velice dobře bavit ve společnosti lidí a budete vyhledávat také kulturní zážitky.Na Raky před začátkem jara dopadne únava a vyčerpání.

Peníze

Ve vztahu jste už delší dobu nespokojeni a víte, že s tím musíte něco udělat. Objeví se někdo, kdo vám k tomu dá ten správný impuls a vy se nakonec rozhoupete a partnerovi řeknete, že končíte. Jen si dejte pozor, abyste neměli velká očekávání a pak nebyli zklamáni.

Astrologova rada

Těšíte se na to, až pomine období neshod a nepříjemností s opačným pohlavím. Stále se točíte v bludném kruhu a nemůžete se z něj vymotat. Společnost divokých a rázných protějšků už vás vážně nebaví a chcete se posunout jinam. Bez obav, Raci, na vaše přání v tomto měsíci konečně dojde! Venuše je od 14. dubna v hezkém sextilu s vaším znamením a věci se dávají do pohybu. Opět se setkáte nejenom s vášní, ale i s romantikou, která k tomu všemu jistě patří. Určitě si tedy vyjděte mezi lidi a rozhodně odhoďte veškerý stud. Od 23. dubna vám také stoupne sebevědomí, možná vezmete všechnu svou odvahu a oslovíte svého idola. Uvidíte, že vás to ani nestojí moc námahy a spadne vám kámen ze srdce. Jste příjemně překvapení jeho reakcí a s největší pravděpodobností si vyměníte telefonní čísla. Love story na sebe nenechá dlouho čekat a vy se zase brnivě zamilujete.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *