Horoskop Rak 2023

Rak je tím nejcitlivějším znamení z celého horoskopu, které si každou událost ve svém životě bere k srdci. Rakovi horoskop 2023 nadělí podobnou energii, ale s trochou šikovnosti se může vyhnout extrémně vypjatým situacím, které by pramenily z jeho přecitlivělosti. Vesmír vás bude nabádat k tomu, abyste se naučili pracovat se svými emocemi, a tak stresové situace zvládali lépe. Horoskop Rak 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Venuše tento rok propluje skrz všechna znamení, avšak začínat i končit bude v Kozorohu. To znamená, že vaše blízké vztahy, včetně těch romantických, se tento rok ještě více prohloubí. Pokud jste měli ve vašich milostných vztazích nějaké problémy, tento rok budou s největší pravděpodobností vyřešeny. Pokud doteď bylo vše v pořádku, potom dostanete ještě o něco větší dávku štěstí.  Horoskop Rak 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Tento rok je vhodný pro rozvoj vašeho duchovního a psychického zdraví. Neptun bude ovlivňovat vaše psychické zdraví a doporučuje vám zlepšit váš duchovní život. Udělejte si čas a zapátrejte, co vám dělá dobře na duchu, nemusí to nutně být zcela duchovní povahy. Naslouchejte své intuici. Horoskop Rak 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Astrologie předpovídá, že Saturn a Jupiter si tento rok budou pohrávat s vaší kreativitou. Pokud pracujete v odvětví, kde je kreativita vítaná, potom máte štěstí! Práce pro vás bude mnohem snažší, ovšem pouze pokud dokážete zůstat disciplinovaní. Pokud vaše zaměstnání nezahrnuje kreativitu, potom se budete pravděpodobně potýkat s větší dávkou stresu, než tomu tak obvykle je. Vaše projekty se mohou zdát zdlouhavější, což vás může stresovat. Zkuste vymyslet, jak je udělat kreativnější. Tím se stanou snažší a užijete se s nimi více zábavy.

Roční horoskop Rak 2023

Dejte si pozor na iluze, které vám můžou přinést velké změny, bohužel ne vždy pozitivní. Některé z nich pak můžete řešit velice dlouho.

Rodina

Jste trochu rozpolceni mezi potřebami partnera a zbytku rodiny. Nemusíte vyhovět každému a nemusíte řešit jejich spory. Pokud chtějí tvořit vaše zázemí, je na nich, aby se spolu nějak smířili a spřátelili.

Práce

Od začátku roku se budete setkávat s mnoha lidmi, domlouvat si časté schůzky. Budete mít spoustu energie. Někdo se ji z vás ale bude snažit vysát a vy byste mu v tom měli zabránit, jinak přijdou změny, které se vám nebudou líbit. Výsledkem dokonce může být i odchod z práce, a to na podzim nebo koncem roku. Budete zavírat oči před problémy, které se však budou kupit a přinesou překážky, které budete muset překonávat. Kolem vás se navíc objeví pomluvy a závist, které můžou celou situaci ještě zhoršit. Řešte raději věci dřív, než bude pozdě.

Vztahy

Raci získají dojem, že láska je něco, na co je potřeba jít trochou vědecky. A vskutku, literatura zabývající se vztahy, by vydala na zvláštní univerzitní knihovnu. Jenže horoskop zkoumající rok 2023 ukazuje, že všechny teorie jsou dobré jen do té doby, než shoří jako papír, na němž jsou obvykle sepsány. Tedy, ne že by všechny rady byly k zahození, ale žádný zaručený manuál na lásku neexistuje. Horoskop proto Rakům doporučuje, aby milostný život chápaly jako zahradu, kde každý rok něco vykvete a něco jiného je třeba odnést na kompost. I z kompostu nakonec ale překvapivě vznikne úrodná hmota, která může přinést lecjaké příjemné překvapení.

Peníze

Podle horoskopu na rok 2023 se u Raků rozvinou diplomatické a asertivní dovednosti v nebývalé míře. Málokdo Vás vyvede z míry. Pokud na Vás bude nadřízený půl hodiny hněvivě chrlit kritiku, s klidem mu opáčíte, že rozumíte, ale že to rozhodně není zdravé pro jeho cévy a srdce. Rak by měl proto pomýšlet na práci, kde své chladnokrevnosti využije nejlépe. Šerifskou hvězdu na divokém západě asi nezískáte, ale zdá se, že cestování do zahraničí Vám v kariéře jen prospěje. Horoskop také naznačuje, že Vaše trávení bude horší. Raci, jako šéfkuchař(ka) nebo somelier(ka) byste si mohli šeredně zkazit trávení z neustálého ochutnávání.

Finance

Dejte pozor, abyste se na začátku roku trochu nepřepálili a nedávali příliš sil do své práce, mohli byste i vyhořet. Nadšení je fajn, ale odpočinek také. V polovině roku se ukáže možnost alternativního příjmu.

Astrologova rada

Milí Raci, hvězdy mají pro vás dobré zprávy a rok 2023 bude ve vašem životě patřit k těm klidnějším. Vesmír si pro vás do letošního scénáře nepřichystal žádná velká dramata a na své životní jistoty se můžete spolehnout. Druhá věc ovšem je, že místo dramatického žánru vám tento rok naservíruje spíš něco ve stylu aktuálního zpravodajství a novinek ze světa, zatímco vy byste se, obrazně řečeno, raději podívali na romantický seriál. Jako Raci jste citlivé, vnímavé a emocionálně založené duše, a rok 2023 pro vás bude až příliš věcný, praktický a rozumový. V práci i ve vztazích se po vás bude žádat, abyste nad věcmi přemýšleli a diskutovali o nich, zatímco vy byste je mnohem raději procítili a dali více prostoru svému srdci. Z tlaku na racionalitu a praktické smýšlení budete chvílemi ve stresu. A právě stres bude pro vás v roce 2023 největší výzvou a překážkou. Nic strašného, jde jen o to naučit se vytyčit si priority a pracovat s informacemi. Ale taky to pro vás z celého srdce není vůbec nijak lákavé! Příjemnou výjimkou ovšem bude čas od května do července, kdy se ve zvěrokruhu konečně dostávají ke slovu city v podobě Jupitera, Venuše a Marsu ve vodních znameních. Užijte si toto krásné rozkvetlé období na maximum a dopřejte si romantiku a radost – ze zážitků na přelomu jara a léta můžete čerpat cennou energii po celý zbytek roku!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Rak květen 2023

Mohou úspěšně složit zkoušku, přihlásit se na kurz nebo školení. Vyřeší úřední záležitosti. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *