Horoskop Panna září 2022

Úplněk uzavře téma vztahů a financí. Panny by si měly dořešit veškeré závazky a platby, které nemají dořešeny. Pokud budou podepisovat nějaké dohody a smlouvy, je nutné si je pečlivě prostudovat. Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Horoskop Panna září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Díky vlivu Slunce budou panny velice pohostinné a štědré. Když vás někdo požádá o pomoc, bez okolků přiložíte ruku k dílu. Horoskop Panna září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Abyste došli uspokojení, možná sáhnete dokonce k dobrovolnictví, nebo dárcovství krve.

V září se u vás projeví i chuť po dominanci. S radostí se tedy ujmete organizace svých kolegů a nejspíše to přinese své ovoce. Horoskop Panna září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Panny, víte co je to utopenec? Ne, naštěstí nemyslíme mafiány uvězněné v sudech na dně Orlické přehrady, ale spíše člověka, který je ponořen až po uši ve vlastních problémech, ve vlastním životě, ve vlastní šťávě. Horoskop na září 2022 předjímá změnu v tomto ohledu.

Měsíční horoskop Panna září 2022

Panny se přestanou konečně zabývat sami sebou a přijdou na jiné myšlenky.

Kariéra

Svého partnera budete chtít ale také kontrolovat a své zájmy budete nejspíše vždy klást před ty jeho. Přemíra samolibosti by váš vztah mohla zničit.

Rodina

V ní bude panovat silná nervozita a nejistota a může se stát, že se budete cítit dočista na pokraji zhroucení. Syndrom vyhoření je reálná věc, a pokud vás vaše práce nenaplňuje, naučte se říkat ne.

Práce

Panny, víte co je to utopenec? Ne, naštěstí nemyslíme mafiány uvězněné v sudech na dně Orlické přehrady, ale spíše člověka, který je ponořen až po uši ve vlastních problémech, ve vlastním životě, ve vlastní šťávě. Horoskop na září 2022 předjímá změnu v tomto ohledu. Panny, víte co je to utopenec? Ne, naštěstí nemyslíme mafiány uvězněné v sudech na dně Orlické přehrady, ale spíše člověka, který je ponořen až po uši ve vlastních problémech, ve vlastním životě, ve vlastní šťávě.

Vztahy

Vaše duševní zdraví má mnohem větší hodnotu, a pokud se nedokážete uklidnit, zařaďte do svého programu třeba meditaci.Září tak bude představovat jistou kariérní zkoušku, z níž má Panna potenciál vyjít silnější než kdy dříve.V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Díky vlivu Slunce budou panny velice pohostinné a štědré.

Peníze

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké protějšky si k sobě hledáte? Jste totiž v obležení opačného pohlaví, ale štěstí vám to nepřináší. Vy potřebujete oporu a váš partner svobodu. Ono se to skloubit dá, ale u vás se to poněkud nedaří. Nevadí, ten pravý určitě přijde. Zaměřte se více na sebe a na své potřeby a pocity. Hledejte sami sebe, ať víte, co chcete a neslevujete tak moc ze svých požadavků. Láska a přátelství Jste veselí a uvolnění a to se protějškům líbí. Jenže máte velká očekávání. Vaši partneři nejsou schopni vaše očekávání naplnit a dochází mezi vámi ke konfliktům. Raději s vážným vztahem počkejte. Peníze a práce Jste workoholici a v zaměstnání trávíte spoustu času. Váš nadřízený má ale neustále nějaký problém a vaši práci kritizuje. Nezbude vám nic jiného než se k tomu postavit čelem a se šéfem si promluvit.

Astrologova rada

Počátkem tohoto měsíce nemáte moc dobrou náladu a nechce se vám řešit nepříjemnosti. Máte jich totiž až nad hlavu a zdá se, že vám jistí členové rodiny nedají pokoj. Snadno se rozčílíte a můžete si tím také na jistou dobu někoho znepřátelit. Naštěstí to nepotrvá moc dlouho, Merkur je od 19. dubna v úžasném trigonu s vaším znamením a dojde mezi vámi k vyjasnění neshod. V této době se také můžete vrhnout na čtení naučné literatury nebo sbírání nových informací. Jde vám to pěkně od ruky a ani se nemusíte moc přemáhat. Pokud přemýšlíte i nad nějakým kurzem, můžete ho zejména od 23. dubna doporučit i blízkým přátelům. S největší pravděpodobností se do něho zapojí také a spolupracují s vámi. Užijete si s nimi tedy hodně legrace a také se vzájemně výborně doplňujete. Možná spolu i trochu soupeříte, ale naprosto neškodně!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *