Horoskop Panna únor 2023

Novoluní otevírá cestu k lepším výdělkům, k penězům a majetku. Přináší získání hypotéky či půjčky, prodej nebo investice. Novoluní přinese téma sexu a sexuality. Období proměny duše. Horoskop Panna únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru bude pro panny ideální období ke kontaktu s přáteli. Podnikněte s nimi výlet, nebo je pozvěte k sobě domů. Horoskop Panna únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud by se ale jednalo o delší návštěvu, mohlo by to na vaše vztahy zapůsobit naopak negativně, protože se po chvíli budete cítit nesví kvůli narušení soukromí.

Na svou rodinu budete působit velice autoritativně a budete se jim snažit organizovat život. Zejména vašim dětem to bude na obtíž a čím více se budete snažit, tím více budou protestovat. Horoskop Panna únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Panna bude únorová květina. Panny, Vaše okolí by potřebovalo nejspíš hasiče – na všechny ty starosti a problémy.

Měsíční horoskop Panna únor 2023

Přátelé ale ocení, že právě Vy si zachováváte chladnou hlavu; že jste důstojní a hlavně s humorem zvládáte osudové nástrahy … a ještě Vám zbývá energie na rozdávání. Bez rozpaků si to připusťte, nabádá horoskop – každý si k Vám rád přívodní.

Kariéra

Nezapomínejte, že méně je někdy více. Během tohoto období vás čeká spousta integrace – ať už minulých traumat či problémů, kterým čelíte v přítomnosti.

Rodina

Budete přitahovat lidi, kteří ocení vaše rady, a Panna se tak bude cítit velice důležitě – pozor však, ať tento pocit nevyústí v přehnanou pýchu. Únor bude měsícem harmonických vztahů, z jejichž udržování budou benefitovat všechny strany.

Práce

Panna bude únorová květina. Panny, Vaše okolí by potřebovalo nejspíš hasiče – na všechny ty starosti a problémy. Panna bude únorová květina.

Vztahy

Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit.V únoru bude pro panny ideální období ke kontaktu s přáteli.

Peníze

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké protějšky si k sobě hledáte? Jste totiž v obležení opačného pohlaví, ale štěstí vám to nepřináší. Vy potřebujete oporu a váš partner svobodu. Ono se to skloubit dá, ale u vás se to poněkud nedaří. Nevadí, ten pravý určitě přijde. Zaměřte se více na sebe a na své potřeby a pocity. Hledejte sami sebe, ať víte, co chcete a neslevujete tak moc ze svých požadavků. Láska a přátelství Jste veselí a uvolnění a to se protějškům líbí. Jenže máte velká očekávání. Vaši partneři nejsou schopni vaše očekávání naplnit a dochází mezi vámi ke konfliktům. Raději s vážným vztahem počkejte. Peníze a práce Jste workoholici a v zaměstnání trávíte spoustu času. Váš nadřízený má ale neustále nějaký problém a vaši práci kritizuje. Nezbude vám nic jiného než se k tomu postavit čelem a se šéfem si promluvit.

Astrologova rada

Probouzí se ve vás velká radost a touha užívat si života opět naplno! Rozhodně si neplánujete žádný velký úklid domova nebo rekonstrukci zahrady. Momentálně se chcete věnovat co nejvíce svým přátelům a také koníčkům. Venuše je od 9. května v blahodárném sextilu s vaším znamením a pravděpodobně je u vás rušno. Máte totiž spoustu návštěv a do toho také hodně příprav. Jste totiž velmi pohostinní a vaši známí se u vás cítí vskutku jako doma. Možná vás také nyní láká naučit se něco nového a tak se zapojíte do nějaké skupinové výuky. Tu můžete vyzkoušet klidně z pohodlí vašeho domova! Vhodné dny pro sbírání zkušeností a vědomostí jsou hlavně kolem 14. května. Zjistíte, že vás tato činnost opravdu baví a snadno se jí učíte. Jste plní dojmů a nadšení, takže v tom hodláte pokračovat i nadále. Hvězdy jsou vašimi velkými fanoušky!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna červenec 2022

Některé budou plánovat dovolenou v zahraničí. Přichází nečekaný zvrat situací. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *