Horoskop Panna srpen 2022

Ideální čas na pracovní pohovor, změnu práce a postup v kariéře. Zatmění Slunce podtrhne dané téma. Úplněk nastane 24/10/2022 . Některým Pannám úplněk ukončí pracovní partnerství. Horoskop Panna srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Po relativně klidném období přijde pro panny období zloby. Pod vlivem Marsu budete velice nesví. Horoskop Panna srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Obvykle se držíte mimo společenské dění a jinak tomu nebude ani v srpnu. Pokud vám ale někdo naruší soukromí, budete vzteky bez sebe. Horoskop Panna srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Panny, Váš temperament bude nezkrotný. Srpen je zhruba polovinu roku a Vy zjistíte, že Vám docházejí síly, stejně jako vyprahlé krajině vláha.

Měsíční horoskop Panna srpen 2022

Měli byste proto v práci, ale i v lásce, trochu přibrzdit a spíše se rozhlížet, než aktivně jednat. Znáte přece přísloví: Dvakrát měr, jednou řež.

Kariéra

Na povrch vyplují staré křivdy a vy budete toužit po rozhřešení.V práci vás nejspíše čekají úspěchy vzhledem k vaší zesílené cílevědomosti. Za každé situace si budete stát za svým a názory ostatních pro vás nebudou mít význam, což může mít jak negativní, tak pozitivní následky.

Rodina

Ať už se bude jednat o plátno a štětec, sešit a propisku či hudební nástroj a vaše ruce, nechte promluvit vaši kreativní energii. Umění člověku pomáhá najít sebe sama a jedná se o jednu z mála věcí, která má potenciál změnit svět.

Práce

Panny, Váš temperament bude nezkrotný. Srpen je zhruba polovinu roku a Vy zjistíte, že Vám docházejí síly, stejně jako vyprahlé krajině vláha. Panny, Váš temperament bude nezkrotný.

Vztahy

Vaše nápady budou velice neotřelé, a tak budete svou tvorbou vyčnívat z davu.Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.Po relativně klidném období přijde pro panny období zloby.

Peníze

Trpělivost růže přináší a vy jste byli hodně trpěliví, a tak budete sklízet už na začátku měsíce května. Partner bude o všem hodně přemýšlet a vymýšlet, jak vše mezi vámi urovnat, a přijde nejdříve s nějakým nápadem, ale pak otevřeně přizná, že bez vás nemůže být. Přijde velká láska, ale taky beznaděj a pocit, že se nikam nemůžete hnout, protože vy nebudete chtít nic řešit.

Astrologova rada

Počátkem tohoto měsíce se vám vcelku daří a s financemi docela dobře vycházíte. Rádi investujete nejenom do pěkných a luxusních věcí, ale i praktických. Do 8. května vám hvězdy umožní příznivé výdaje, které vám přináší dlouhodobou radost. Následně si transakce přestáváte hlídat a utrácíte i za předměty, které u vás nenajdou využití. Zvláště kolem 13. května podléháte tedy spíše svým vášním a chcete mít všechno hned. S největší pravděpodobností vám i přesto nehrozí moc velká finanční ponorka. Mars je totiž po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením a do jisté míry vám pomůže se ziskem. Můžete klidně ušetřit na akčním zboží nebo se vám podaří uzavřít fajn obchod. Umíte tedy využít každé možné příležitosti, ale určitě vždy dopředu zvažte, zda je tato nabídka seriózní. Nyní se mohou vyskytnout i jisté komplikace a nestojí vám za to kývnout na každý byznys.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *