Horoskop Panna říjen 2022

Zařizování. Vnese jasno do tématu učení, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Mars se pohybuje oblastí rodiny, přátel a známých. Horoskop Panna říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Přirozeností zrozenců v pannách je nebrat si starosti svého okolí příliš vážně a starat se hlavně o sebe. Jinak tomu nebude ani v říjnu. Horoskop Panna říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Bohužel vaši přátelé to mohou brát jako projev nezájmu a je možné, že se s vámi začnou méně stýkat. Pokuste si vyslechnout, co mají na srdci. Horoskop Panna říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop naznačuje, že milostný život přinese lidem narozeným ve znamení Panny mnoho otázek. Vaše srdce bude jako buben domorodců, který je slyšet na míle daleko.

Měsíční horoskop Panna říjen 2022

Panna si uvědomí, že láska je štěstí, ale i omezující pouto.

Kariéra

Možná vás překvapí, jak moc potřebují vaši pomoc.Tento měsíc je také ideálním obdobím pro kontakt s přírodou, práci na zahradě, případně sběr hub a bylin. Samota strávená venku vám může pomoci najít vnitřní rovnováhu.

Rodina

Panna se teď bude nejlépe cítit o samotě, kdy má možnost se plně oddat sebereflexi. Pokud si potřebujete protřídit myšlenky, začněte si třeba psát deník.

Práce

Horoskop naznačuje, že milostný život přinese lidem narozeným ve znamení Panny mnoho otázek. Vaše srdce bude jako buben domorodců, který je slyšet na míle daleko. Horoskop naznačuje, že milostný život přinese lidem narozeným ve znamení Panny mnoho otázek.

Vztahy

Bude vám připadat, že komunikovat s ostatními je naprosto bezpředmětné.Mějte však na vědomí, že svěření se své rodině či přátelům může mít cenu zlata.Pochopení od těch správných lidí vás dostane i z té největší krize.Přirozeností zrozenců v pannách je nebrat si starosti svého okolí příliš vážně a starat se hlavně o sebe.

Peníze

Přitažlivost mezi vámi a vaším partnerem v měsíci lásky ještě stoupá a vy budete zavaleni jeho zájmem. Čekají vás nové začátky plné vášně. Může však dojít k hádce, protože se vše nebude dít tak rychle, jak si váš partner přeje, protože vás zavalí hodně práce. Pak se však zamilujete a partner k vám začne mít velice majetnické sklony plné lásky.

Astrologova rada

Momentálně zatoužíte po vzdělávání a sbírání nových zkušeností. Planety vám však nedopřejí moc velkou trpělivost a nic moc vás nyní nezabaví. Od 4. května je Merkur v nepříjemné vazbě s vaším znamením a máte tendence všechno rychle vzdávat. Také je dost možné, že vás od vašich nápadů někdo odrazuje a zpochybňuje váš talent. Všechno tedy necháte uležet a svou pozornost zaměříte spíše na praktickou stránku vašeho života. Najdete si práci, kterou nutně potřebujete dokonat a poprosíte o pomoc i své známé. Zvláště kolem 17. května můžete uspořádat malou brigádu, ať se konečně pohnete z místa. Přátelé vám velmi rádi pomůžou a poté jste velmi příjemně překvapeni, jak rychle jim tato činnost jde. Báječné, večer můžete zakončit klidně více slavnostně a jako odměnu něco dobrého ugrilovat. Užijte si to!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *