Horoskop Panna prosinec 2022

Vnese jasno do tématu životních partnerů a peněz. Těm, kteří mají děti a řeší toto téma, úplněk uzavře záležitosti v těchto tématech. Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Panny ukončí určitou aktivitu nebo činnost. Horoskop Panna prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V prosinci budete nesví z přítomnosti cizích osob na rodinných oslavách, což může vést až k hádkám s ostatními příbuznými. Pokud se chystá nějaké velké setkání, měli byste proto zvážit, jestli by nebylo lepší se z něho vymluvit a navštívit rodinu jindy soukromě.

Panny by měly na období svátků volit relax v pohodlí domova. Horoskop Panna prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Dejte si záležet na vánoční výzdobě, abyste se cítili co nejlépe a pokud držíte nějakou dietu, s klidem na ni na pár dní zapomeňte a odměňte se vším, po čem zatoužíte. V posledním měsíci roku se vám dostane zaslouženého odpočinku. Horoskop Panna prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Panny, horoskop naznačuje, že Váš entuziasmus, tedy nadšení a doslova zapálení pro věc nebude znát mezí. Prosincový horoskop však proto také rovněž naznačuje, že byste měli dát pozor na všechny drogy, léky a návykové látky.

Měsíční horoskop Panna prosinec 2022

Obzvláště pokud máte sklon si jimi zpestřovat život. V lásce i domácí pohodě dojdete nejdál zcela bosí, tedy přirozeně sami o sobě.

Kariéra

Vlivem Slunce budete pozitivně naladění a Vánoce si tak užijete v pohodě, bez zbytečného stresu a v rodinném kruhu. Panna má za sebou jistě zajímavý rok plný zvratů, ale buďte vděční za růst, který vám přinesly.

Rodina

V prosinci budete nesví z přítomnosti cizích osob na rodinných oslavách, což může vést až k hádkám s ostatními příbuznými. Pokud se chystá nějaké velké setkání, měli byste proto zvážit, jestli by nebylo lepší se z něho vymluvit a navštívit rodinu jindy soukromě.

Panny by měly na období svátků volit relax v pohodlí domova.

Práce

Panny, horoskop naznačuje, že Váš entuziasmus, tedy nadšení a doslova zapálení pro věc nebude znát mezí. Prosincový horoskop však proto také rovněž naznačuje, že byste měli dát pozor na všechny drogy, léky a návykové látky. Panny, horoskop naznačuje, že Váš entuziasmus, tedy nadšení a doslova zapálení pro věc nebude znát mezí.

Vztahy

Dejte si záležet na vánoční výzdobě, abyste se cítili co nejlépe a pokud držíte nějakou dietu, s klidem na ni na pár dní zapomeňte a odměňte se vším, po čem zatoužíte.V posledním měsíci roku se vám dostane zaslouženého odpočinku.Vlivem Slunce budete pozitivně naladění a Vánoce si tak užijete v pohodě, bez zbytečného stresu a v rodinném kruhu.V prosinci budete nesví z přítomnosti cizích osob na rodinných oslavách, což může vést až k hádkám s ostatními příbuznými.

Peníze

Od začátku měsíce máte obrovské množství práce a nebudete mít na nic čas. V práci potkáte zamilovaného kolegu, který by o vás měl zájem, ale vy se budete od něho odrazovat, protože v minulosti k vám nebyl moc sdílný. Pak přijdou ztráty a ocitnete se bez energie a plni nepříjemných pocitů. Na konci měsíce se vše zase změní k lepšímu.

Astrologova rada

Probouzí se ve vás velká radost a touha užívat si života opět naplno! Rozhodně si neplánujete žádný velký úklid domova nebo rekonstrukci zahrady. Momentálně se chcete věnovat co nejvíce svým přátelům a také koníčkům. Venuše je od 9. května v blahodárném sextilu s vaším znamením a pravděpodobně je u vás rušno. Máte totiž spoustu návštěv a do toho také hodně příprav. Jste totiž velmi pohostinní a vaši známí se u vás cítí vskutku jako doma. Možná vás také nyní láká naučit se něco nového a tak se zapojíte do nějaké skupinové výuky. Tu můžete vyzkoušet klidně z pohodlí vašeho domova! Vhodné dny pro sbírání zkušeností a vědomostí jsou hlavně kolem 14. května. Zjistíte, že vás tato činnost opravdu baví a snadno se jí učíte. Jste plní dojmů a nadšení, takže v tom hodláte pokračovat i nadále. Hvězdy jsou vašimi velkými fanoušky!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *