Horoskop Panna leden 2023

Novoluní otevírá dveře k novému vztahu. Láska a hodnoty jsou náplní těchto dní. Panny si musí nastavit pravidla v pracovních a partnerských vztazích. Mohou utajovat některé informace. Horoskop Panna leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Začátkem roku může panny přepadnout pocit méněcennosti a melancholie kvůli vlivu Saturnu. Namísto, abyste ale zoufale hledali společnost a uznání, plně se budete věnovat sami sobě, svá předsevzetí budete svědomitě dodržovat a pocit úspěchu vás vždy postaví na nohy. Horoskop Panna leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Tato energie k vám potom bude přitahovat ostatní, což vyřeší i pocity osamělosti.

V lednu budete mít také sklony být vůči partnerovi nevšímaví, ale na druhou stranu budete naštvaní, že se vám nevěnuje. Spokojenost ale vyžaduje úsilí z obou stran, proto nenechávejte vše jenom na něm. Horoskop Panna leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Leden 2023 bude podle horoskopu pro Panny hotová exploze! Výbuch energie, odhodlání a vášně. Vlak Vašeho života, v němž se dosud pohodlně vezete, může však na zmrzlé dráze vykolejit, než byste řekli „leden“.

Měsíční horoskop Panna leden 2023

Panny se budou proto poohlížet, kde na obloze svítí slunce a kam se pěšky vydat dál (změna práce, partnera). Celý rok máte před sebou, a je dobré zkusit ho žít zase trochu jinak.

Kariéra

Zpočátku roku se bude Panna cítit velice osaměle a izolovaně od svého okolí. Pravděpodobně se nacházíte v bodě, kdy si urovnáváte svůj vnitřní svět a dělá vám problém naciťovat se na druhé.

Rodina

Horoskop naznačuje, že toto období je naprosto ideální k meditaci, pohybu a čemukoliv, co dělá vaši duši šťastnou. Nezapomínejte na péči o své fyzické tělo, protože jak jistě víte – ve zdravém těle zdravý duch.

Práce

Leden 2023 bude podle horoskopu pro Panny hotová exploze! Výbuch energie, odhodlání a vášně. Vlak Vašeho života, v němž se dosud pohodlně vezete, může však na zmrzlé dráze vykolejit, než byste řekli „leden“. Leden 2023 bude podle horoskopu pro Panny hotová exploze! Výbuch energie, odhodlání a vášně.

Vztahy

Začátkem roku může panny přepadnout pocit méněcennosti a melancholie kvůli vlivu Saturnu.

Peníze

Trpělivost růže přináší a vy jste byli hodně trpěliví, a tak budete sklízet už na začátku měsíce května. Partner bude o všem hodně přemýšlet a vymýšlet, jak vše mezi vámi urovnat, a přijde nejdříve s nějakým nápadem, ale pak otevřeně přizná, že bez vás nemůže být. Přijde velká láska, ale taky beznaděj a pocit, že se nikam nemůžete hnout, protože vy nebudete chtít nic řešit.

Astrologova rada

Milé Panny, zdá se vám, že v partnerských vztazích nyní hodně narážíte. Docela vás mrzí, že váš idol hledá spíše známost na jednu noc a nemá zájem o trvalejší vztah. Nesmutněte, od 14. dubna vám hvězdy začínají pořádně přát! Venuše utvoří krásný trigon s vaším znamením a v lásce si užíváte větší radosti. Objeví se totiž někdo, kdo odpovídá vaším požadavkům a je stabilní. Avšak v pracovní oblasti to trochu skřípe a vy se necítíte úplně ve své kůži. Od 19. dubna však přichází příznivé změny, Panny. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a výrazně zlepšíte své pracovní nasazení. Vaší velké snahy si všimne hlavně nadřízený, který je rád, že se věnujete povinnostem opět naplno. Rodinné vztahy jsou až do 22. dubna docela napjaté a vy se nechcete dohadovat. Příbuzní neustále potřebují něco řešit, ale vy je odmítáte. Nakonec však zjistíte, že je v tom nechcete nechat plavat a navrhnete řešení.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna červenec 2022

Některé budou plánovat dovolenou v zahraničí. Přichází nečekaný zvrat situací. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *