Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě a nemalovat si život „na růžovo“. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Horoskop Panna květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V květnu budou panny pod výrazným vlivem Jupiteru. Ten bude mít na svědomí váš nenasytný hlad po nových informacích. Horoskop Panna květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Ideální doba bude pro kurzy ve věcech, ve kterých máte už delší dobu mezery. Mimo to vám mohou nově nabyté informace pomoci předčit své konkurenty v práci.

Co se týče rodiny, budete mít sklony jednat s každým jako v rukavičkách a uděláte všechno proto, aby nedošli žádné újmy. Horoskop Panna květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Znáte to z pohádky o Mrazíkovi: Ivánek se musí poklonit, ale medvěd přitom ohne hřbet. Nu, milé Panny v květnu 2023 to bude podobné.

Měsíční horoskop Panna květen 2023

Blízká milovaná osoba, vzdálený rodinný příslušník, nebo nejčastěji Váš nadřízený – zkrátka někdo bude chtít, abyste úslužně a pokorně předvedli Vaši oddanost. To se však neslučuje s Vaší hrdostí.

Kariéra

Někdy ale bude lepší věci říct narovinu – tak jejich řešení výrazně urychlíte. Květen je naprosto ideálním měsícem pro jakoukoliv fyzickou aktivitu.

Rodina

Co takhle začít běhat, nebo posilovat? Pohyb má blahodárný vliv nejen na tělo, ale i na mozek. Jakékoliv chmury lze totiž zahnat právě pomocí těch správných aktivit.

Práce

Znáte to z pohádky o Mrazíkovi: Ivánek se musí poklonit, ale medvěd přitom ohne hřbet. Nu, milé Panny v květnu 2023 to bude podobné. Znáte to z pohádky o Mrazíkovi: Ivánek se musí poklonit, ale medvěd přitom ohne hřbet.

Vztahy

A pokud jste již dlouho chtěli pozměnit svůj jídelníček, směle do toho.Panna si v tomto období uvědomí, jak moc razantní vliv má jídlo na to, jak se ve svém těle cítí.V květnu budou panny pod výrazným vlivem Jupiteru.

Peníze

Od začátku měsíce máte obrovské množství práce a nebudete mít na nic čas. V práci potkáte zamilovaného kolegu, který by o vás měl zájem, ale vy se budete od něho odrazovat, protože v minulosti k vám nebyl moc sdílný. Pak přijdou ztráty a ocitnete se bez energie a plni nepříjemných pocitů. Na konci měsíce se vše zase změní k lepšímu.

Astrologova rada

Nejste zrovna dobře naladěni a nadřízený má vůči vám nějaké výhrady. Povinnosti vás v poslední době hodně vyčerpávají a je to znát i na vašich výsledcích. Ať děláte, co děláte, šéf vás rozhodně nešetří a je čím dál víc náročný. Mars je do 22. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a musíte své emoce držet zkrátka. Vztahy mezi vámi a nadřízeným jsou občas vskutku vyhrocené a vy z něj doslova pěníte. Avšak od 19. dubna uděláte velký pokrok a také se nadnesete nad všechny problémy. Nepříjemné jednání ze strany šéfa neberete už tak vážně a nakonec své chování vůči vám otočí. Uvidíte, že vás ještě s velkou radostí pochválí! Jdete totiž do sebe a pracujete intenzivně na nových úkolech. Myslí vám to a dá se říct, že vás to začíná bavit a naplňovat. Obecně se zlepší také komunikace s kolegy, se kterými se spojíte pro vytvoření nějakého zajímavého projektu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna červenec 2022

Některé budou plánovat dovolenou v zahraničí. Přichází nečekaný zvrat situací. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *