Horoskop Panna březen 2023

Novoluní otevírá novou cestu k úředním záležitostem. Kdo řeší úřední záležitosti, má zelenou.  Rozšiřování vědomostí, studium a vzdělávání. Každá Panna to má trochu jinak. Horoskop Panna březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V březnu budou panny v práci v jednom kole. Uran vás bude podněcovat k tomu, abyste si sami vytvářeli nové výzvy a nové nápady budete chrlit jeden za druhým. Horoskop Panna březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Přestože se v mnohém zlepšíte, budete zapomínat na obvyklé úkony, což by mohlo vést ke zhoršení vztahů s kolegy a váš úspěch by mohl následně zůstat bez povšimnutí.

Ke konci měsíce budete také náchylní na střevní problémy, proto se ujistěte, že vše, co konzumujete je pořádně tepelně zpracováno a do jídelníčku se pokuste zařadit více vlákniny. Březen bude probíhat v empatickém duchu, a tak budete na své okolí působit velice důvěryhodně. Horoskop Panna březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Panny, dost možná Vás přepadne oprávněný pocit, že někdo chce, abyste mu dělali „poskoka“. Takhle, dát si 100 výskoku přes švihadlo pro zdraví, protáhnout si šlachy, proti tomu nelze nic namítat, ale horoskop velí, že Vaše hrdost je přednější.

Měsíční horoskop Panna březen 2023

Horoskop také odhaluje schopnost ledacos zlepšit ve Vašem životě. Březen 2023 bude pro Panny skvělou šancí, jak si udržet a nebo spíš ještě rozšířit sféru vlivu a navázat nová přátelství či spojenectví.

Kariéra

Co se týče rodinných vztahů, budou krásně vzkvétat – v tomto období se v těchto kruzích budete pravděpodobně cítit lépe než například s přáteli. Porozumění je přesně to, co hledáte, a abyste jej mohli dávat druhým, potřebujete jej dostávat i vy.

Rodina

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích. Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.

Práce

Panny, dost možná Vás přepadne oprávněný pocit, že někdo chce, abyste mu dělali „poskoka“. Takhle, dát si 100 výskoku přes švihadlo pro zdraví, protáhnout si šlachy, proti tomu nelze nic namítat, ale horoskop velí, že Vaše hrdost je přednější. Panny, dost možná Vás přepadne oprávněný pocit, že někdo chce, abyste mu dělali „poskoka“.

Vztahy

Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Ve vypjatých situacích můžete mít tendence projevovat se výbušně nebo i žárlivě.Každopádně však právě teď pro vás bude dosahování cílů o něco jednodušší.V březnu budou panny v práci v jednom kole.

Peníze

Přitažlivost mezi vámi a vaším partnerem v měsíci lásky ještě stoupá a vy budete zavaleni jeho zájmem. Čekají vás nové začátky plné vášně. Může však dojít k hádce, protože se vše nebude dít tak rychle, jak si váš partner přeje, protože vás zavalí hodně práce. Pak se však zamilujete a partner k vám začne mít velice majetnické sklony plné lásky.

Astrologova rada

Momentálně jste vcelku zklamáni z chování opačného pohlaví. Zdá se, že váš idol hledá jenom románek na jednu noc a o dlouhodobém vztahu nechce nic slyšet. Možná ale tlačíte moc na pilu a dotyčná osoba se cítí tak trochu svázaná. Nebojte se však Panny, od 14. dubna vám svítá na lepší časy! Venuše je v překrásném trigonu s vaším znamením a vaše vztahy se výrazně zlepší. Navážete totiž konečně nějakou plnohodnotnou známost. Opět se vám vrací větší radost a dokážete si lásku více užívat. Od 23. dubna si spolu plánujete aktivity a také různé výlety. Máte pocit, že o vás druhá strana jeví upřímný zájem. Tento člověk vám nabízí stabilitu a také se na něj můžete spolehnout. Určitě vás překvapí i tím, že má smysl pro romantiku a věnuje vám vždy nějakou pozornost. Bravo Panny, všechno to vypadá velmi nadějně a vy začínáte druhým konečně zase věřit.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna květen 2023

Pozor na mimo partnerské vztahy. V pracovní rovině si nastaví nové podmínky. Je potřeba žít v realitě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *