Horoskop Panna 2023

Zemské znamení Panna je velice praktické, pracovité a loajální. Rok 2023 jí bude předhazovat výzvy, při kterých budou tyto vlastnosti procházet zkouškou. Vaše pravá podstata je však vcelku neoblomná, a tak ze svých kolejí pravděpodobně nevyjedete. Připravte se na období, kdy projde transformací jak vaše práce, tak i váš sociální kruh a možná i vy samotní. Horoskop Panna 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Tento rok bude má na vaše vztahy velký vliv Neptun – speciálně na vaše vztahy k jednotlivým lidem. Váš partner se na vás bude spoléhat více než obvykle. Dělejte to nejlepší, co můžete, ale nedovolte, aby zneužíval vaší dobroty. Sundejte si své růžové brýle a zkuste ho vidět skutečnýma očima. Jakmile to uděláte, můžete se rozhodnout, jestli by i nadále měl zůstat ve vašem životě. Horoskop Panna 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Planeta Mars, která se bude nacházet v Kozorohu a ve Vodnáři během celého roku, vám pomůže vylepšit vaše psychické a fyzické zdraví. Vlivem zemského Kozoroha budete trávit více času venku. Vodnář, který je vzdušného znamení, vás bude nabádat k prohloubení vaší inteligence učením se a zkoušením nových věcí. To vám na oplátku může vylepšit váš psychický stav. Horoskop Panna 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

V tomto roce budete mít mnohem více práce. Z tohoto důvodu vám mohou být přiděleny nějaké povinnosti navíc. Abyste se vyhnuli zahlcení, bylo by dobré naučit se převést něktré úkoly na druhé. Nebojte se také požádat o pomoc. Vaši kolegové a podřízení pro vás budou nepostradatelní.

Roční horoskop Panna 2023

Pozor si dejte na posun ve vašem vztahu. Neměli bystě tlačit na pilu a chtít za každou cenu rychlou změnu, jinak hrozí, že se rozejdete.

Rodina

V rodině máte pospolité kořeny a vždy jste na ně dbali, ale poslední roky vás dost rozdělily. S nostalgií vzpomínáte na staré časy, ale můžete zkusit znovu navázat s příbuznými tam, kde jste přestali.

Práce

Na začátku roku se rozhodnete být akční a uvědomíte si, že je potřeba změnit nefunkční základy. Budete chtít něco nového, co vás přitahuje a přináší vám vášeň. Můžete mít dokonce s někým z vaší práce sexuální vztah. V druhé půlce budete s kolegyní spolupracovat na něčem novém a nadějném, bude vás ale svazovat závist. Na podzim budete vědět, že musíte něco udělat. Přemůže vás ale lenost, a tak před tím zavřete oči. Koncem roku se můžete s něčím nebo někým rozejít, abyste se vyhnuli deziluzi a překážkám.

Vztahy

Láska je jako pavučina, pamatujte na to. Jedná se o úžasnou síť citů, nikoli jen cit jediný, jednoduchý a jednobarevný. Pamatujte na to, ať jste muž či žena. Dost možná Vás omrzí pocit svobody (a to třeba, i pokud žijete ve volnějším svazku, který ne svazuje žárlivost). Horoskop předestírá touhu lidí narozených ve znamení Panny, nechat se láskou chytit, polapit a znehybnět. V roce 2023 by Panna chtěla být kořistí, nikoli lovcem. Horoskop však varuje před jakýmikoli extrémy. Pokud se nyní cítíte relativně šťastně, tedy jednoduše nejste velmi nešťastní, pak byste se měli vyvarovat snahy převrátit svůj milostný život naruby, o 180 stupňů. Panny, s největší pravděpodobností by takové dobrodružství nebylo završeno úspěchem.

Peníze

Jestli si někdo v roce 2023 bude připadat jako pravá mumie, pak je nejlepším kandidátem rozhodně Panna. Horoskop předjímá Vaši touhu po jednoduchosti a průzračnosti pracovního procesu. Realita totiž bude činit pravý opak. Všemožné, a v pravdě spíše nemožné, úkoly se Vám budou lepit na paty a vůbec kolem celé vaší bytosti tak, že si skutečně můžete připadat jako mumie. Nebojte, práce Vás jistě nepohřbí na další tisíciletí do Tutanchamonovy hrobky. Ale Panny, měli byste si však každý den připomínat heslo: 100x nic umořilo osla. Zbytečně úkoly je třeba ze sebe každý den odhrnout – podobně jako had, který svléká svoji kůži, proto aby mohl dále růst a vyvíjet se.

Finance

Ano, platí, že nic nebude zadarmo. Ale na druhou stranu přijde za usilovnou práci odměna nejen v podobě peněz, ale také kariérního postupu či nových příležitostí. Pozor na workoholismus. Může ničit vztahy.

Astrologova rada

V roce 2023 pro vás, milé Panny, bude občas těžké najít pevný bod, kterého se můžete chytnout. Uran ve spřízněném znamení Býka vám slibuje spoustu změn k lepšímu, akorát bude sem-tam těžké se v tom všem zorientovat. Neptun se dlouhodobě pohybuje v protilehlém znamení Ryb, což sice není žádná novinka, ale tato planeta snů a iluzí má ve zvyku trošku mlžit, což se projeví hlavně v období od konce června až do konce listopadu – tedy téměř půl roku! Jako Panny jste povahy, která má ráda systém, pořádek a praktičnost v životě. Ale již minimálně od loňského roku 2023 si musíte zvykat na to, že to není vždy tak snadné a někdy se vám zkrátka životní okolnosti mění pod rukama a je dobré s nimi držet krok. Nakonec to může být i zajímavé a vzrušující – i když vás to přece jen trošku vyvádí z rovnováhy a unavuje. Pokud si ovšem dopřejete dostatek odpočinku a klidu v životě, posune vás rok 2023 kupředu k novým možnostem.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Panna červenec 2022

Některé budou plánovat dovolenou v zahraničí. Přichází nečekaný zvrat situací. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *