Horoskop Lev září 2022

Přijde jim do života důležitá osoba pro budoucnost. Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vztahové oblasti, která se váže k úředním záležitostem. Úplněk bude tlačit do vyřešení situací jako je koupě nebo přepis auta, řidičský průkaz, pokuty, majetkové záležitosti. Horoskop Lev září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Září bude ideální příležitost využít slunných dní k cestování. K výletu si vyberte dobrou společnost, možná to totiž bude tento rok vaše poslední příležitost si vyrazit, takže byste s cestou určitě neměli váhat, protože vám poskytne spoustu psychické energie na zbytek roku.

Lvi budou stres zářijových dní zvládat na jedničku, budou oporou pro celou svoji rodinu, když to budou nejvíce potřebovat, a ještě jim zbyde spousta energie na vlastní činnosti. Horoskop Lev září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zkuste zrealizovat věci, které jste dlouho odkládali. Tak získáte náskok před ostatními. Horoskop Lev září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lvi, přišel čas na zlepšení. Zářijový horoskop ukazuje devátý měsíc roku 2022 jako příležitost dát sbohem tomu, co Vám již léta pije krev.

Měsíční horoskop Lev září 2022

Můžete rozlomit Váš mobilní telefon a zasadit jej do zahrady. Mohutné třešně či jabloně z něj sice nevyrostou, ale i tak můžete mít radost, že jste o jednu SIM kartu blíže přírodě.

Kariéra

S nástupem tohoto měsíce se pravděpodobně nevyhnete konfliktům. Mohlo by se zdát, že Lev si vyloženě vyhledává interakce, ve kterých může projevit svou agresi a nespokojenost.

Rodina

Předtím, než se s někým pustíte do hádky, si nejprve dobře rozmyslete, jestli vám to za to stojí. Slova dokážou léčit, ale i ubližovat.

Práce

Lvi, přišel čas na zlepšení. Zářijový horoskop ukazuje devátý měsíc roku 2022 jako příležitost dát sbohem tomu, co Vám již léta pije krev. Lvi, přišel čas na zlepšení.

Vztahy

Vašich arogantních narážek byste mohli později hořce litovat.V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Září bude ideální příležitost využít slunných dní k cestování.

Peníze

Milí Lvíčci, váš zájem o opačné pohlaví je velký a také protějšci se vám vnucují do života. Bohužel ani jeden není ten pravý. Nevěšte hlavu a zkoušejte to dál. Už v první půlce května vás potká štěstí. V pracovní oblasti také dojde ke zlepšení, vaše snaha bude korunována úspěchem. Očekávejte lepší podmínky, možná dokonce povýšení, odměny či zvýšení mzdy. Věnujte se jen o něco více svým koníčkům. Láska a přátelství Vy k sobě potřebujete člověka aktivního a navíc s rozhledem. Zatím se ale nikdo k vašemu ideálu ani nepřiblížil, proto si vybíráte partnery na pár dní či nocí. Už brzy se ale všechno změní k lepšímu. Peníze a práce Nějaké peníze ušetřené máte, ale zbytečně moc rozhazujete za cetky a nicotnosti. Zkuste více myslet na další dny. Nemusíte se ale bát, že skončíte pod mostem, protože peníze se k vám už brzy pohrnou.

Astrologova rada

Nejste samotářský typ a v tomto období se snažíte hojně navštěvovat své příbuzné a přátele. Možná společně plánujete zajet na chatu nebo někam na dovolenou. Mars je do 22. dubna v úžasném sextilu s vaším znamením a nechcete promarnit žádnou příležitost. Také máte dostatek energie, kterou potřebujete do něčeho investovat. Zaměříte se tedy na sport nebo na nějakou kreativní činnost, ve které se opravdu vyžijete. Tento měsíc možná také obměníte svůj šatník nebo se rozhodnete pro změnu účesu. Od 14. dubna si však dávejte pozor na příliš velký zásah, protože nejste s výsledkem moc spokojeni. Navíc možná ani nevíte, co opravdu chcete a tak se unáhlíte k ne moc šťastnému rozhodnutí. Velkou útěchu nenajdete ani u příbuzných, kterým se to také moc nezamlouvá. Naštěstí nejde o nic závažného a ve finále to obrátíte na legraci.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *