Horoskop Lev únor 2023

Novoluní otevře nové možnosti na téma vzdělávání, kurzů a školení. Další oblast, kde mohou čekat posun, je zahraničí a cizina, úřady a úřední záležitosti. Lvi čeká komunikace, podepisování a vyřizování úředních listin. Úplněk nastane 27/02/2022 . Horoskop Lev únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Pokud minulý měsíc nešel podle jejich představ, budou mít lvi tendenci často riskovat. Risk vás dosud často odměnil, ale nezapomínejte na to, že pro vás může mít i katastrofické následky, proto byste měli zvážit, jestli má cenu riziko podstupovat.

V únoru se nebudete úplně cítit ve své kůži. Horoskop Lev únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pomoci by mohlo oddělení se od ostatních. Přestože to pro vaši povahu bude těžké, pokuste se trávit co nejvíce času o samotě a utřídit si vlastní myšlenky ještě než se začnete angažovat v životě druhých. Horoskop Lev únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Druhý měsíc roku 2023 je pro Lva úžasnou příležitostí dosáhnout kýžených výsledků, které předčí i všechna očekávání; a ta nejsou skromná. Pokud vyjednáváte o podobě nějaké smlouvy, pak se Vám podaří tuto dohodu určitě podepsat – konečně (nájem, hypotéka, koupě podílu ve firmě, dohoda o vyrovnání …).

Měsíční horoskop Lev únor 2023

A to se všemi výhodnými parametry. Lvi, element Země bude mít důležitý vliv na Vaše rozhodování.

Kariéra

Únor a jeho energie budou přát nejen práci, ale také rodinným vztahům. Tento měsíc je naprosto ideální pro utužování těchto pout, takže plánování nějaké společné dovolené nebo jiných aktivit je rozhodně na místě.

Rodina

Užívejte si tyto cenné chvilky, protože jednou už společná setkání tohoto charakteru nebudou možná. Do svého okolí budete vyzařovat bezpodmínečnou lásku.

Práce

Druhý měsíc roku 2023 je pro Lva úžasnou příležitostí dosáhnout kýžených výsledků, které předčí i všechna očekávání; a ta nejsou skromná. Pokud vyjednáváte o podobě nějaké smlouvy, pak se Vám podaří tuto dohodu určitě podepsat – konečně (nájem, hypotéka, koupě podílu ve firmě, dohoda o vyrovnání …). Druhý měsíc roku 2023 je pro Lva úžasnou příležitostí dosáhnout kýžených výsledků, které předčí i všechna očekávání; a ta nejsou skromná.

Vztahy

Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit.Pokud minulý měsíc nešel podle jejich představ, budou mít lvi tendenci často riskovat.

Peníze

Milí Lvíčci, váš zájem o opačné pohlaví je velký a také protějšci se vám vnucují do života. Bohužel ani jeden není ten pravý. Nevěšte hlavu a zkoušejte to dál. Už v první půlce května vás potká štěstí. V pracovní oblasti také dojde ke zlepšení, vaše snaha bude korunována úspěchem. Očekávejte lepší podmínky, možná dokonce povýšení, odměny či zvýšení mzdy. Věnujte se jen o něco více svým koníčkům. Láska a přátelství Vy k sobě potřebujete člověka aktivního a navíc s rozhledem. Zatím se ale nikdo k vašemu ideálu ani nepřiblížil, proto si vybíráte partnery na pár dní či nocí. Už brzy se ale všechno změní k lepšímu. Peníze a práce Nějaké peníze ušetřené máte, ale zbytečně moc rozhazujete za cetky a nicotnosti. Zkuste více myslet na další dny. Nemusíte se ale bát, že skončíte pod mostem, protože peníze se k vám už brzy pohrnou.

Astrologova rada

Milí Lvi, počátkem tohoto měsíce máte tak trochu neuspořádané vztahy a nehledáte nic trvalého. Nemáte totiž štěstí na vhodné protějšky a přeskakujete od jednoho idola k druhému. Avšak od 9. května máte větší šance získat to, po čem vaše srdíčko touží! Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením a konečně je na obzoru někdo, kdo vás začne bavit. Také v práci se vás zmocní větší nadšení a odhodíte všechny své obavy a starosti. Merkur tvoří od 4. května přejícný sextil s vaším znamením a dáváte si na svém výkonu hodně záležet. Pohnete se tedy konečně z místa a zanecháte za sebou kus pěkné práce. A pokud se momentálně také odhodláváte najít nějaký nový koníček, vsaďte na dny kolem 13. května. Je velká pravděpodobnost, že vás tato činnost vskutku zabaví a získáte také nové informace. Navíc u toho určitě zůstanete a budete se chtít ještě více zdokonalovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *