Horoskop Lev srpen 2022

Vrací se jim do života důležitá osoba z minulosti. Ozve se jim starý známý, koho dlouho neslyšeli. Úplněk nastane 24/10/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti spolupráce, spolupracovníků a kolegů. Horoskop Lev srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V srpnu budou lvi na vrcholu roku díky jejich dominantní planetě – Slunci. Bude výborní v práci a vaši kolegové k vám budou vzhlížet. Horoskop Lev srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Při těžkých rozhodnutích dejte na instinkt a štěstí bude na vaší straně. Budete také cílevědomější, čehož si všimnou i nadřízení. Horoskop Lev srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lev, jak je jeho dobrým zvykem, i v srpnu ohromí. Nejen ostatní, ale především sebe.

Měsíční horoskop Lev srpen 2022

Ano, osmý měsíc roku 2022 je ideální pro osobní rozvoj, ale i postup v nějaké práci, projektu či dokonce kariéře. Lvi, pokud máte nějaká předsevzetí, neváhejte je v srpnu uskutečnit.

Kariéra

Dávejte si ale pozor na vztahy s kolegy, které budou chřadnout.Velice dobře vám také půjde obchodování, ať už se jedná o vyjednání výhodného prodeje, nájmu nebo jiných finančních transakcí. Výborné nabídky budou prakticky přicházet samy a byla by škoda jich nevyužít.

Rodina

Na experimentování v posteli není nic špatného, ale důležité je, aby s ním souhlasil i váš protějšek. Budete pociťovat silné choutky po dosud nevyzkoušených, a možná dokonce i tabu praktikách.

Práce

Lev, jak je jeho dobrým zvykem, i v srpnu ohromí. Nejen ostatní, ale především sebe. Lev, jak je jeho dobrým zvykem, i v srpnu ohromí.

Vztahy

Pokud vám vaše fantazie protějšek nevyplní, nevěšte hlavu a dávejte si pozor na sklony k nevěře.Lev by si měl uvědomit, že jsou důležitější věci než sex.Radši si začněte psát deník, kde budete moct vaše myšlenky pohodlně ventilovat.V srpnu budou lvi na vrcholu roku díky jejich dominantní planetě – Slunci.

Peníze

Začátkem května se můžete s někým nebo něčím rozejít a nebude to pro vás úplně skvělý začátek měsíce. Pak si začnete vše rovnat v hlavě a nebudete přesně vědět, co chcete a co od života očekávat. Dostanete se na rozcestí a budete se muset rozhodnout, kterou cestou se vydáte. Na konci měsíce vás čeká důležité setkání a pohoda.

Astrologova rada

Na ničem rozhodně nešetříte a tentokrát si dovolíte i to, co si běžně jen tak nekoupíte. Kvůli nepříznivé pozici Venuše s vaším znamením jste rozhazovační a nic neušetříte. Nemusíte se však děsit, že si pak ani neškrtnete! Od 9. května vás čeká nějaký dobrý zisk, který vás doslova zachrání. Může se vám podařit prodat něco cenného nebo se vám vrátí dlouhodobě očekávané finance. Uvědomujete si však, že takové dary nejsou samozřejmost a s penězi jednáte více opatrně. Co se týče vašich rozjednaných písemných záležitostí, mohou se zvláště kolem 13. května vyřešit. Naštěstí stojíte v těchto situacích na pozici vítěze a nemusíte mít strach ze ztrát nebo případných investic. Také je dobré učinit rozhodnutí, kterým se již nějakou dobu vyhýbáte. Nemusíte se bát požádat někoho o radu nebo o pomoc. Dotyčný vám jistě rád vyhoví a najdete vhodné východisko.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *