Horoskop Lev říjen 2022

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Lvi ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.  Od 11/10/2022 se Lvi nezastaví, jelikož se planeta Mars přesune do jejich znamení. Horoskop Lev říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V říjnu se ve lvech probudí jejich romantické já. Svému partnerovi byste měli přichystat nějaké překvapení, protože vám inspirace opravdu chybět nebude. Horoskop Lev říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Oba si zasloužíte po delší době chvilku pro sebe, ale dejte si práci s tím, abyste našli správný moment. Špatně zvolená chvíle může vést k hádce.

Díky vlivu Merkuru ve váhách bude výborná doba na sebevzdělávání, což byste mohli využít například na školení v práci nebo kurz cizího jazyka. Horoskop Lev říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lvi, nastražte uši. V říjnu se o Vás bude mluvit.

Měsíční horoskop Lev říjen 2022

Desátý měsíc roku 2022 je zároveň skvělou příležitostí pro přehodnocení dosavadní práce. Lev by měl říjen využít jako zrcadlo, které mu poví, nikoliv, kdo je nejkrásnější, ale co se dosud podařilo co raději nadobro škrtnout.

Kariéra

Pokud nemáte náladu na společnost, bude pro vás ideální četba. Vlivem Venuše bude říjen navyšovat vaši empatii, a tak Lev nebude mít problém s naciťováním se na druhé a chápáním jejich potřeb.

Rodina

Vzkvétat budou i rodinné vztahy, proto doporučujeme spojit se i se vzdálenější rodinou. Může vás mile překvapit, jak moc si s nimi budete rozumět.

Práce

Lvi, nastražte uši. V říjnu se o Vás bude mluvit. Lvi, nastražte uši.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.V říjnu se ve lvech probudí jejich romantické já.

Peníze

Partner bude chtít odjet na dovolenou. Vlastně o tom mluvil už minulý měsíc, ale nebyla ta možnost. Tento měsíc na vás bude tlačit, abyste odjeli, protože už je hodně unavený a potřebuje odpočinek. Nebraňte se, jen odjeďte až na konci měsíce. Dovolená se vydaří.

Astrologova rada

Probouzí se ve vás velká radost a touha užívat si života opět naplno! Rozhodně si neplánujete žádný velký úklid domova nebo rekonstrukci zahrady. Momentálně se chcete věnovat co nejvíce svým přátelům a také koníčkům. Venuše je od 9. května v blahodárném sextilu s vaším znamením a pravděpodobně je u vás rušno. Máte totiž spoustu návštěv a do toho také hodně příprav. Jste totiž velmi pohostinní a vaši známí se u vás cítí vskutku jako doma. Možná vás také nyní láká naučit se něco nového a tak se zapojíte do nějaké skupinové výuky. Tu můžete vyzkoušet klidně z pohodlí vašeho domova! Vhodné dny pro sbírání zkušeností a vědomostí jsou hlavně kolem 14. května. Zjistíte, že vás tato činnost opravdu baví a snadno se jí učíte. Jste plní dojmů a nadšení, takže v tom hodláte pokračovat i nadále. Hvězdy jsou vašimi velkými fanoušky!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *