Horoskop Lev prosinec 2022

Něco se bude dít v pracovní oblasti. Někteří Lvi budu řešit zdraví, nebo mohou o někoho pečovat. Od 27/12/2022 se přesune Venuše do znamení Lva. Ti budou oslňovat svou krásou. Horoskop Lev prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V prosinci na lvy bude působit Saturn ve vodnáři a vy budete své jednání zakládat na rodině. O svátcích budete velice konzervativní a budete se snažit zachovat všechny tradice. Horoskop Lev prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

To vám pomůže zachovat klid a bude to mít blahodárný vliv zejména na vaše děti a váš partner vám za to bude nesmírně vděčný.

V první polovině měsíce se vyhýbejte fyzické námaze a dlouhému pobytu venku, protože budete náchylní na onemocnění plic. I obyčejná chřipka by vás mohla složit a pokazit vám tak radost z Vánoc. Horoskop Lev prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop Lva upozorňuje, že během prosince narazí na nejednu křižovatku. Krev se Vám bude v žilách vařit.

Měsíční horoskop Lev prosinec 2022

Ještě, že prosinec je alespoň chladný měsíc. Romantické šarvátky mohou být snadno každodenním zpestřením.

Kariéra

Vánoce již klepou na dveře, nicméně vám připadá, že máte myšlenky úplně jinde. V hlavě si Lev promítá nejrůznější morální otázky, a když se v realitě setkává s nespravedlností, neváhá zakročit.

Rodina

Mějte na vědomí, že se musíte chovat hezky zejména k sobě. Pečujte o své tělo pravidelným cvičením a dobrým jídlem a o svou duši například meditací.

Práce

Horoskop Lva upozorňuje, že během prosince narazí na nejednu křižovatku. Krev se Vám bude v žilách vařit. Horoskop Lva upozorňuje, že během prosince narazí na nejednu křižovatku.

Vztahy

Máte za sebou úspěšný rok, a tak není třeba se ničím stresovat.V prosinci na lvy bude působit Saturn ve vodnáři a vy budete své jednání zakládat na rodině.

Peníze

V práci se vám bude dařit, ale budete pracovat víc, než si můžete dovolit, což znamená omezení rodiny a hlavně únavu. Vezměte si zasloužené volno nebo si práci rozvrhněte tak, že najdete čas i na odpočinek. Nejste v kondici, abyste se mohli přetěžovat.

Astrologova rada

Milí Lvi, počátkem tohoto měsíce máte tak trochu neuspořádané vztahy a nehledáte nic trvalého. Nemáte totiž štěstí na vhodné protějšky a přeskakujete od jednoho idola k druhému. Avšak od 9. května máte větší šance získat to, po čem vaše srdíčko touží! Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením a konečně je na obzoru někdo, kdo vás začne bavit. Také v práci se vás zmocní větší nadšení a odhodíte všechny své obavy a starosti. Merkur tvoří od 4. května přejícný sextil s vaším znamením a dáváte si na svém výkonu hodně záležet. Pohnete se tedy konečně z místa a zanecháte za sebou kus pěkné práce. A pokud se momentálně také odhodláváte najít nějaký nový koníček, vsaďte na dny kolem 13. května. Je velká pravděpodobnost, že vás tato činnost vskutku zabaví a získáte také nové informace. Navíc u toho určitě zůstanete a budete se chtít ještě více zdokonalovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *