Horoskop Lev listopad 2022

Vnese jasno do tématu ciziny a zahraničí, vzdělávání a úředních dokumentů.  Při úplňku asistuje karmický uzel, který přinese osudovou zkoušku. Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Lvi ukončí aktivitu nebo činnost, místo, kde pobývají či pracují. Horoskop Lev listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu budou lvi potřebovat pořádnou dávku odpočinku. Uplynulý rok se s vámi příliš nemazlil, což na vás tento měsíc dolehne v podobě únavy a demotivace. Horoskop Lev listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Dopřejte si dostatek spánku, nebo si zajděte na wellness. Vaše tělo to už bez pochyby potřebuje.

Váš pracovní výkon nebude příliš dobrý a nebudete se moct dočkat až budete mít letošek za sebou. Horoskop Lev listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Trošku blázen, trošku podivín. Lev se možná promění v geniálního vynálezce, ale pokud ne, přinejmenším okouzlí svými neotřelými nápady široké okolí.

Měsíční horoskop Lev listopad 2022

Překvapivě však nepropadnete zhýralé anarchii. Lev totiž ví, že originální nápady potřebují vytrvalost a zodpovědnost, aby se staly skutečností.

Kariéra

Vyhněte se proto velkým kariérním skokům a událostem, protože byste se k nim nemuseli postavit s takovým nasazením, jaké vám je typické. Listopad ve vás probudí velkou únavu, i když k ní třeba nebude žádný zřetelný důvod.

Rodina

Nezapomínejte nyní na dostatečný odpočinek a relaxaci. Toto období by měl každý Lev prožít ve zpomaleném tempu a nedělat si žádné starosti.

Práce

Trošku blázen, trošku podivín. Lev se možná promění v geniálního vynálezce, ale pokud ne, přinejmenším okouzlí svými neotřelými nápady široké okolí. Trošku blázen, trošku podivín.

Vztahy

Jedná se o období integrace.Před tím, než budete moci zase zářit, je potřeba se trošku dobít.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.V listopadu budou lvi potřebovat pořádnou dávku odpočinku.

Peníze

Momentálně by vás příliš nenaplňovalo zkrášlování domova nebo zahrady. Spíše potřebujete trávit více času s rodinou a přáteli. Naplánujte proto pořádný výlet a vyrazte na něj se všemi, koho máte rádi.

Astrologova rada

Milí Lvi, jste pod vládou Venuše, která je v hřejivém trigonu s vaším znamením. V milostných vztazích vám jde vše až do 13. dubna snadno a nemusíte se moc přemáhat. Jste okouzlující a dokážete zaujmout naprosto kohokoliv! Následně si však uvědomíte, že nemáte vedle sebe úplně ideální známost. Nelíbí se vám jednání dotyčné osoby a usoudíte, že je dobré podívat se po někom jiném. V pracovní oblasti se vám až do 22. dubna docela daří a případné nesrovnalosti ihned vyřešíte. Mars je v báječném sextilu s vaším znamením a nakonec dosáhnete menšího úspěchu. Poté si však dávejte pozor na nepříjemné nedorozumění s nadřízeným. Zřejmě není spokojen s vaším přístupem k práci a hodně vás poučuje. Od 19. dubna se také snažte více odpočívat a neplýtvejte zbytečně energií. Rychle se unavíte a také vás přepadá ve větší míře stres. Dejte si pár dní volna a nasbírejte síly.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *