Horoskop Lev leden 2023

Novoluní otevírá téma sexuality a financí. Lvům, kteří hledají svou velkou lásku, bude přáno. Zde jim někdo odemkne srdce. Novoluní přinese velmi silné emoce. Horoskop Lev leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V lednu se budete cítit jako znovuzrození po všech stránkách. Dobrou volbou, jak vystoupit z loňského stereotypu by mohla být cesta do zahraničí. Horoskop Lev leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Jupiter vás povede a nebude problém, který byste nedokázali vyřešit. Na cestách i doma ovšem držte na uzdě svou dominantní a výbušnou povahu. Horoskop Lev leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lvi, otevřou se před vámi zajímavé obzory a ukážou se i lákavě příležitosti, první měsíc bude pro lidi narozené ve znamení Lva fontánou inspirace a štěstí. Lvům se rovněž podaří odklonit nepříznivé nástrahy osudu.

Měsíční horoskop Lev leden 2023

Dokonce se i docela dost zasmějete.

Kariéra

Ostatní by neustálé řešení drobných problémů mohlo odradit od přátelství. Na konci měsíce se kvůli vlivu úplňku vyvarujte chirurgickým zákrokům.

Rodina

Lev je od přírody jedním z nejsilnějších leaderů celého zvěrokruhu a v tomto roce se tato vlastnost ještě rozvine. Leden zrozencům tohoto znamení přinese zajímavé pracovní příležitosti, kterých se rychle ujmou.

Práce

Lvi, otevřou se před vámi zajímavé obzory a ukážou se i lákavě příležitosti, první měsíc bude pro lidi narozené ve znamení Lva fontánou inspirace a štěstí. Lvům se rovněž podaří odklonit nepříznivé nástrahy osudu. Lvi, otevřou se před vámi zajímavé obzory a ukážou se i lákavě příležitosti, první měsíc bude pro lidi narozené ve znamení Lva fontánou inspirace a štěstí.

Vztahy

Milují výzvy a budou tvrdě pracovat na tom, aby překonali i své obrovské hranice.Ať už jste zaměstnaní nebo podnikáte, váš pracovní život bude vzkvétat.Pozor však, abyste ve stínu práce nezapomínali na své blízké.V lednu se budete cítit jako znovuzrození po všech stránkách.

Peníze

Začátkem května se můžete s někým nebo něčím rozejít a nebude to pro vás úplně skvělý začátek měsíce. Pak si začnete vše rovnat v hlavě a nebudete přesně vědět, co chcete a co od života očekávat. Dostanete se na rozcestí a budete se muset rozhodnout, kterou cestou se vydáte. Na konci měsíce vás čeká důležité setkání a pohoda.

Astrologova rada

Milí Lvi, jste pod vládou Venuše, která je v hřejivém trigonu s vaším znamením. V milostných vztazích vám jde vše až do 13. dubna snadno a nemusíte se moc přemáhat. Jste okouzlující a dokážete zaujmout naprosto kohokoliv! Následně si však uvědomíte, že nemáte vedle sebe úplně ideální známost. Nelíbí se vám jednání dotyčné osoby a usoudíte, že je dobré podívat se po někom jiném. V pracovní oblasti se vám až do 22. dubna docela daří a případné nesrovnalosti ihned vyřešíte. Mars je v báječném sextilu s vaším znamením a nakonec dosáhnete menšího úspěchu. Poté si však dávejte pozor na nepříjemné nedorozumění s nadřízeným. Zřejmě není spokojen s vaším přístupem k práci a hodně vás poučuje. Od 19. dubna se také snažte více odpočívat a neplýtvejte zbytečně energií. Rychle se unavíte a také vás přepadá ve větší míře stres. Dejte si pár dní volna a nasbírejte síly.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *