Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi musí stát nohama pevně na zemi. Pohlédnou realitě do očí a nebýt zaslepení, očarování Venuší s Neptunem. Pozor na mimo partnerské svazky. Horoskop Lev květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Květen by pro lvy mohl být rušný zejména v otázce rodiny. Horoskop naznačuje, že by mohla přijít nějaká zásadní změna. Horoskop Lev květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Bude měsíc lásky, a proto je možné, že to budou výborné zprávy v podobě sňatku nebo těhotenství. Ať už budete původcem této zprávy vy, nebo jiný člen rodiny, nebojte se z ní radovat.

Celkově pro vás bude tento měsíc plný štěstí a klidu, takže budete mít sklony poněkud zapomínat na práci, popřípadě na studium a namísto toho si budete plnými doušky budete užívat pobyt venku. Horoskop Lev květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lvi, připravte si lupu, dýmku a čapku jako Sherlock Holmes. Horoskop prozrazuje, že se Vás někdo bude snažit obalamutit.

Měsíční horoskop Lev květen 2023

Může to být neznámý prodejce energii, investiční makléř z východu ale i sňatkový podvodník ze západu. V květnu u 2023 proto buďte ostražití.

Kariéra

Květen přinese klidné emoce, a tak budete pociťovat vnitřní klid, i když k němu třeba nebudete mít reálný důvod. Jakoby teď vše zapadalo do sebe – ať už se bude jednat o vztahy, kariéru nebo osobnostní růst.

Rodina

Budete náchylní na chřipky a nachlazení, a proto doporučujeme posilovat vaši imunitu dostatečnou hydratací a bylinkovými čaji. Když k tomu všemu ještě zařadíte do svého režimu i nějaký sport, žádný bacil si na vás netroufne.

Práce

Lvi, připravte si lupu, dýmku a čapku jako Sherlock Holmes. Horoskop prozrazuje, že se Vás někdo bude snažit obalamutit. Lvi, připravte si lupu, dýmku a čapku jako Sherlock Holmes.

Vztahy

Květen by pro lvy mohl být rušný zejména v otázce rodiny.

Peníze

V práci se vám bude dařit, ale budete pracovat víc, než si můžete dovolit, což znamená omezení rodiny a hlavně únavu. Vezměte si zasloužené volno nebo si práci rozvrhněte tak, že najdete čas i na odpočinek. Nejste v kondici, abyste se mohli přetěžovat.

Astrologova rada

Snažíte se vyhovět požadavkům nadřízeného a máte velký úspěch. Povinnosti plníte s velkým nadšením a víte moc dobře, jaké kroky máte podniknout. Nechybí vám sebevědomí a věříte, že to dotáhnete velmi daleko. Aktivně se chopíte každé příležitosti a ničeho se, jako praví Lvi, nebojíte. Avšak od 19. dubna se vám mohou vaše plány bortit a zdá se, že se v tom začínáte ztrácet. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a máte možná sklony odkládat úkoly na později. Do 22. dubna jste však stále flexibilní a všechny potíže dáte velmi rychle do pořádku. Poté však přichází skutečné konflikty na pracovišti a nadřízený není spokojen s vaší prací. Možná se zpočátku obhajujete, ale nakonec zjistíte, že má vlastně pravdu. Nehádejte se s ním zbytečně, protože vám to může ještě ve finále pěkně spočítat! Uvidíte, že se pak lépe domluvíte na nějakém kompromisu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *