Horoskop Lev duben 2023

Novoluní otevírá cestu do společnosti. Lvy čeká komunikace a cestování za přáteli. Vesmír jim ukáže, kam patří, do jakého společenství. Mohou si splnit své sny, zejména karierní. Horoskop Lev duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Duben bude pro lvy měsícem nezávislosti a změn. Ať už to bude změna vašeho chování, životního stylu, změna v práci, nebo změna na vizáži, budete si ji naplno užívat. Horoskop Lev duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Přinese to s sebou ale i nějaká negativa. Budete se chtít zbavit svých dosavadních závazků a užívat si svobodu. Horoskop Lev duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Duben bude výtahem k lepším zítřkům. Lvi, Vaše obchody půjdou jako po másle.

Měsíční horoskop Lev duben 2023

Spíše, než na prodej se však zaměřte na půjčování či pronájem. Cena bude totiž ještě stoupat.

Kariéra

Takové změny byste mohli později litovat.Pokud vás přitahují k alternativní vědy, tento měsíc je ideální dobou se do nich ponořit, protože horoskop ukazuje, že vás osvítí výjimečné nadání, které ale nemusí mít dlouhé trvání. V tomto období si dávejte pozor na přehnané emocionální výkyvy.

Rodina

Lev by mohl vypadat, jako kdyby se vyloženě chtěl dostávat do konfliktů, a na své okolí může působit až arogantně. Pokud se potřebujete uklidnit, zaměřte se na své fyzické tělo.

Práce

Duben bude výtahem k lepším zítřkům. Lvi, Vaše obchody půjdou jako po másle. Duben bude výtahem k lepším zítřkům.

Vztahy

Začněte jíst méně zpracovaných potravin a doplňujte potřebné minerály – na nervozitu je dobrý třeba hořčík.V neposlední řadě nezapomínejte na dostatečný pohyb.Duben tak zvládnete s mnohem čistější myslí.Duben bude pro lvy měsícem nezávislosti a změn.

Peníze

Momentálně by vás příliš nenaplňovalo zkrášlování domova nebo zahrady. Spíše potřebujete trávit více času s rodinou a přáteli. Naplánujte proto pořádný výlet a vyrazte na něj se všemi, koho máte rádi.

Astrologova rada

Máte teď sklony jednat ve vztazích spíše povrchně a možná nejevíte zájem o nic hlubšího. Je však pravděpodobné, že vaše představy nikdo zcela nenaplňuje a tak jste přelétaví. Avšak od 9. května se vám může splnit přání a zaujme vás někdo, kdo se podobá vašemu ideálu. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a velmi rychle se s dotyčnou osobou sblížíte. Záříte štěstím a můžete konečně říct, že toto je přesně to, co hledáte. Když jste spolu, tak vám nehrozí vůbec žádná nuda a je vám dokonce líto, že čas tak rychle běží. Tento člověk je vskutku velmi aktivní a líbí se vám jeho neuvěřitelný rozhled. Váš nový idol rozhodně také nešetří překvapením a jedno takové si pro vás připraví již kolem 14. května. Přece jen tedy oslavíte svátek zamilovaných, a i když je se zpožděním, o to více si ho užijete!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *