Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře nebo změnu práce. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti, které se vztahují k dětem, potomkům nebo pracovním či životním partnerům. Horoskop Lev červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Tento měsíc pro lvy bude plný harmonie a srdečnosti, kterou vám dodá působení Venuše. Vaši schopnost navazovat nové vztahy využijete naplno, takže se budete setkávat s velice zajímavými lidmi, ale na druhou stranu budete mít dost trpělivosti, abyste si vyslechli i ty ostatní.

Kvůli této planetě může ale přijít i žárlivost. Horoskop Lev červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Namísto, vy se budete věnovat přátelům a partnerovi ještě vyčítat, že s vámi netráví dost času. Zkuste si ale uvědomit, že ne vždy mu musí být příjemné se bavit s vašimi přáteli. Horoskop Lev červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Červencový horoskop ukazuje, že Lev bude muset zaujmout zvláštní proti-kritická opatření. Váš jazyk je patrně pod vlivem vyčerpávajícího léta nabroušený jako břitva.

Měsíční horoskop Lev červenec 2022

Jestli jsou Vám však drahé vztahy s blízkými, kroťte se prosím. Partner nebo partnerka je možná cenným diamantem, ale rozhodně není tvrdý(á) jako tento nerost.

Kariéra

Během tohoto období dávejte pozor na přehnané utrácení. Doporučujeme začít tvořit finanční polštář, protože by vás případné vysoké výlohy mohly stát i střechu nad hlavou.

Rodina

Červenec ve vás bude probouzet touhu po materiálních radostech, nicméně vždy důkladně zvažte, zda je opravdu nezbytně nutné danou věc kupovat. Nákup nové televize nebo podobného zboží raději nechte na jindy.

Práce

Červencový horoskop ukazuje, že Lev bude muset zaujmout zvláštní proti-kritická opatření. Váš jazyk je patrně pod vlivem vyčerpávajícího léta nabroušený jako břitva. Červencový horoskop ukazuje, že Lev bude muset zaujmout zvláštní proti-kritická opatření.

Vztahy

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.Tento měsíc pro lvy bude plný harmonie a srdečnosti, kterou vám dodá působení Venuše.

Peníze

Dostanete odměnu nebo vám někdo z příbuzných dá nějaké větší peníze a vy budete přemýšlet, kam je investovat.

Astrologova rada

V současné chvíli se nebojíte investovat vyšší částky a dopřáváte si luxusních věcí. Cenu tedy téměř vůbec neřešíte a chcete potěšit i své blízké. Kupujete velmi hodnotné dary, kterými se jistě zavděčíte. Od 14. dubna se vám však ve financích tolik nedaří a máte problém ukočírovat své touhy. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a jste v této chvíli celkem rozhazovační. Naštěstí si umíte do 22. dubna udělat určité zásoby a využijete výhodných nabídek. Bohužel si pak musíte dávat větší pozor na podvody a špatná rozhodnutí. Máte špatný úsudek v těchto oblastech a vyplatí se vám počkat na lepší dny. Zřejmě někdo může zkoušet nejenom vaši trpělivost, ale i znalosti v oblasti obchodů a financí. Je tedy možné, že se nesetkáte s čestným jednáním a následně musíte řešit dopad této situace. Opatrností a zdravým rozumem však předejdete zbytečným problémům.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev květen 2023

Další téma je o majetku a společných peněz s další osobou, bankou, společníkem nebo partnerem. Lvi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *