Horoskop Lev červen 2022

Úplněk uzavře vše na téma domova a zázemí. Vnese jasno do oblasti zdraví. Otevírá se k řešení téma peněz a majetku sdíleného s další osobou, bankou či jinou institucí. Můžete očekávat neočekávanou zprávu, která Vás překvapí v souvislosti s pracovní aktivitou. Horoskop Lev červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu budou lvi pod velmi silným vlivem Marsu. Toto spojení pro ně bude znamenat nepředvídatelnost a nervozitu. Horoskop Lev červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete mít problém ustát negativní narážky svého okolí a držet se na uzdě. Připravte na časté hádky.

Naopak přínosem tohoto spojení bude famózní fyzická kondice, touha po sportu a iniciativa. Horoskop Lev červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop praví, že Lva čeká změna. Rozhodně to bude změna k lepšímu.

Měsíční horoskop Lev červen 2022

Pokud by se dala vyjádřit jednou čarou, byla to křivka velmi podobná úžasné špičce akciového grafu, který se snaží prorazit horní okraj obrázku, jak strmě roste. Budete pochváleni a odměněni.

Kariéra

Ve zkratce tedy ani chvíli neposedíte a neustále budete vyhledávat činnosti, které by vás zabavily, protože nikdy nebudete mít dost. Dávejte si ale pozor, abyste si teď neukousli příliš velké sousto, které nebudete v budoucnu schopni strávit.

Rodina

Budete přitahování knihami, dokumenty, přednáškami a jakýmikoli nástroji, které vás posunou vpřed, a to primárně osobnostně. Zdá se, že osobní růst je pro vás v tomto měsíci naprosto zásadní, a to je jedině dobře.

Práce

Horoskop praví, že Lva čeká změna. Rozhodně to bude změna k lepšímu. Horoskop praví, že Lva čeká změna.

Vztahy

Zdravý vztah se sebou samotným znamená zdravý vztah i s ostatními.Vaše vědomosti přijdou v budoucnu vhod.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.V červnu budou lvi pod velmi silným vlivem Marsu.

Peníze

Možná jste nyní nervózní a trpíte změnami nálad. Od toho se dá dobře pomoci například meditací, odpočinkem nebo procházkami v přírodě. Dělejte všechno, co máte rádi a dělejte to s tím, koho máte rádi.

Astrologova rada

Pracovní úspěchy se vám začnou v tomto období konečně pořádně hýbat! Trápení a nekonečný stres je tedy u konce a můžete se zaměřit na dosahování cílů. Merkur je od 4. května v příjemném sextilu s vaším znamením a vaše nápady jsou vskutku skvělé. Dokonce i komunikace s nadřízeným je snadná a zdá se, že je s vašimi výsledky více spokojen. Všechno máte pečlivě naplánované a díky tomu stíháte udělat ještě i nějaké povinnosti navíc. Tak to je ale vážně super, zvláště kolem 15. května se pusťte do úkolů, které dokáží dát zabrat. Uvidíte, že si s nimi hravě poradíte a šéf vás za to nejenom pochválí, ale dostanete i nějaký ten bonus k dobru. Vaše nadšení z práce je opravdu znát a kolegové si za vámi rádi chodí pro pomoc. Vy se jim nebojíte ukázat, co dělají špatně, určitě se z vašich rad poučí. Opět se vám díky tomu vrátí sebevědomí a máte radost z těchto velkých pokroků.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *