Horoskop Lev březen 2023

Novoluní otevírá téma kariéry a práce.  Přichází nečekaný obrat a posun v této oblasti. Černá Luna ukazuje už nějaký čas, že je potřeba něco zásadního změnit v pracovní oblasti. Novoluní ukáže Lvům, kudy se ubírat. Horoskop Lev březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Toto období vám přidá na průbojnosti a sebevědomí. To byste měli využít ve svůj prospěch a pokusit se vyřešit záležitosti, ve kterých jste doteď byli nejistí. Horoskop Lev březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Naměřte se zejména na ty, ze kterých máte největší obavy.

Lev by si ale měl v březnu dávat pozor na svou vznětlivost, která může vést k dlouhodobým konfliktům. V tomto směru vás podpoří postavení Měsíce, díky kterému budete schopni si včas uvědomit následky svého jednání ještě než nastane, roto pro vás bude březen měsícem duality a rozpolcenosti. Horoskop Lev březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lev, to je lovec! Březnový horoskop ukazuje mlhu, která obestírá Váš výhled. Vše bude nejasné.

Měsíční horoskop Lev březen 2023

Láska, peníze, možná i zdraví. Jak se rozhodnout; a kudy kam? Vaše divoké zvířecí instinkty by chtěly rychlou akci.

Kariéra

S nástupem tohoto měsíce se ve vás probudí vaše romantické emoce – pokud jste již delší dobu bez partnera, možná právě březen pro vás bude představovat zlom. Energie tohoto měsíce však přeje i dlouholetým vztahům.

Rodina

Do popředí také přijdou vaše spirituální vlohy, vlivem Slunce můžete očekávat zesílenou intuici a s vaším protějškem se budete dorozumívat téměř na telepatické bázi. Nezapomeňte se však držet v této realitě, dobrého uzemnění docílíte například procházkou v lese.

Práce

Lev, to je lovec! Březnový horoskop ukazuje mlhu, která obestírá Váš výhled. Vše bude nejasné. Lev, to je lovec! Březnový horoskop ukazuje mlhu, která obestírá Váš výhled.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Toto období vám přidá na průbojnosti a sebevědomí.

Peníze

Partner bude chtít odjet na dovolenou. Vlastně o tom mluvil už minulý měsíc, ale nebyla ta možnost. Tento měsíc na vás bude tlačit, abyste odjeli, protože už je hodně unavený a potřebuje odpočinek. Nebraňte se, jen odjeďte až na konci měsíce. Dovolená se vydaří.

Astrologova rada

Utužujete milostné vztahy a zdá se, že jenom rozkvétáte štěstím a láskou. Trávíte totiž čas s osobou, se kterou si vážně užíváte spoustu zábavy a dobrodružství. Máte podobný smysl pro humor a také se vzájemně doplňujete. Venuše je do 13. dubna v láskyplném trigonu s vaším znamením a určitě vás zahrnuje i krásnými dary. Poté vás však čeká jistý a nepříjemný zvrat, který vás zaskočí. Váš nový idol se totiž začne chovat trochu jinak a vy máte pocit, že se vám nechce moc věnovat. Zejména kolem 15. dubna jste zklamaní z jeho reakcí, protože vás může odmítnout. Nesmutněte Lvi, přece si nenecháte zkazit náladu kvůli někomu, kdo vám za to nestojí! Následně totiž dojdete k závěru, že se nenecháte tahat za nos. Dáte tedy přednost někomu, kdo je k vám upřímný a chová se k vám hezky. Máte pravdu Lvi, zasloužíte si někoho seriózního!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *