Horoskop Lev 2023

Lev horoskop 2023 bude mít nabitý nejrůznějšími zážitky. Tento rok přeje návštěvám dosud nepoznaných míst a sblížením s lidmi, u kterých byste to opravdu nečekali – možná dokonce s někým, kdo vám v dřívější době připadal naprosto nesympatický. Těmto spojením neodporujte – mohly by vám razantně pomoci ve vašem posunu. Lev nesnáší rutinu, a tak mu proměnlivost tohoto roku bude velice vyhovovat. Horoskop Lev 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Pokud jste ve vážném vztahu, pak tento rok přichází v úvahu manželství. Pokud se tak stane, bylo by nejlepší naplánovat vaši svatbu mezi dubnem a zářím. Venuše bude během tohoto času procházet různými znameními, ve Lvu zůstane většinu července. Pokud se vám podaří zlepšit vaše komunikační schopnosti během Merkuru v retrogradu, váš milostný život bude vzkvétat. Abyste dokázali plně porozumět situaci, budete se někdy potřebovat podívat na věci z pohledu vašeho partnera. Pokud se vám to podaří, váš vztah i nadále potrvá a pro manželské páry se dokonce zvyšuje šance na početích. Horoskop Lev 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Začátkem roku, během spojení Slunce se Saturnem a Jupiterem, můžete čelit problémům v oblasti zdraví. Pokuste se minimalizovat váš stres, což vám pomůže zmírnit vaše symptomy. Navíc lidé s cukrovkou by v nadcházejícím roce měli být extra opatrní. Pokud byste se začali cítit nemocní, držte se mimo dosah vašich rodičů a starších, protože byste je mohli nakazit. Toto platí speciálně pokud by vaše nevolnost byla výsledkem vzduchem přenosných patogenů.  Horoskop Lev 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Během tohoto roku se Rahu (jedna z méně známých planet) bude nacházet ve vašem desátém Domu. Díky této planetě pro vás bude mnohem snažší vycházet se svými kolegy a pohybovat se v dalších společenských interakcích zaměřených na práci. To, že pro vás bude snažší komunikovat se svými spolupracovníky však neznamená, že oni budou vždy dobře vycházet s vámi. Možná pocítíte nával stresu v posledním týdnu v lednu, neboť slunce se postupně dostane do spojení se Saturnem a s Jupiterem. Nával hladiny stresu může zároveň zvýšit pravděpodobnost, že se dostanete do konfliktu s další osobou. Pokuste se během tohoto týdne zůstat klidní. Nenechte toto období negativně ovlivnit zbytek vašeho roku.

Roční horoskop Lev 2023

Uzavřete minulost, jinak budete stále pociťovat ztráty a osamocení. Snažte se žít přítomností a vnímejte vše hezké, co vám přináší.

Rodina

Máte ve své rodině své oblíbence, ale i naopak. Dáváte svou přízeň těm, s nimiž si rozumíte, ty druhé ignorujete. Možná ale můžete hodně získat, když budete trochu smířliví a najdete společný jazyk se všemi.

Práce

Na začátku roku vás bude někdo odrazovat od vašeho zaměstnání. Budete totiž dělat práci snů a někdo vám to nebude přát. Možná i vy budete mít pocit, že pracujete hodně. Bude vás to ale bavit natolik, že nebudete vědět, kdy přestat. Na jaře navážete na něco z minulosti, což vám přinese velkou vášeň a touhu pracovat ještě více. Práce pro vás bude doslova koníčkem. Jen pozor, abyste nestagnovali. Musíte se stále posouvat dále. Na podzim se můžete pohádat v kolektivu. Můžou vás rozčílit kolegové i kolegyně. Nakonec to ale nebudete řešit. Koncem roku přijde krize a možná i nová nabídka práce.

Vztahy

Podle horoskopu se bude láska Lvů pohybovat v rytmu swingu – sem a tam. Když už jsme výše zmínili důležitost symboliky, pak tedy prosím vězte, že takové vejce, kalkulačka, nebo baseballový míč, nejsou vůbec špatnými vodítky pro to, jak bude láska Lvů v roce 2023 vypadat a především, jak vzkvétat a prosperovat. Co to má znamenat ptáte se? Vejce je samozřejmě symbolem nového života, plodnosti a růstu. Horoskop tak předjímá čas, kdy z citového života Lva vzejde něco nového, přetrvává a poroste ještě dlouhý čas. Kalkulačka značí, že Lev v roce 2023 nebude pouhou ztracenou romantickou duší, ale že i v lásce budete umět lépe odhadnout, co má tendenci přetrvat a co naopak uschne, jako tráva bez deště. Konečně v podobě baseballoveho míče horoskop Lvům připomíná, že umíte pomyslnou pálkou udeřit osud tak, aby výsledek v podobě štěstí letěl skutečně daleko – možná až za divácké tribuny, o kterých sní jen skuteční profesionálové tohoto amerického sportu … a Lev přece k lásce žádné tribuny potřebovat nebude, že ano!

Peníze

Práce začíná na stejné písmeno jako prázdniny, tedy P. Máme-li být ke Lvům upřímní, lidé narození v tomto znamení by v roce 2023 byli vůbec nejraději, kdyby se obě slova dala snadno zaměnit (práce a prázdniny). Tedy vlastně spíše než slova, tak jejich obsah. Ale nebojte se, Lvi, vy to určitě nějak zvládnete. S písní na rtech a očima zasněnýma v dáli sice možná produktivita Vaší práce padne na polovic, ale zase budete mít nač vzpomínat. Ostatně, Ne nadarmo se říká, pracujeme pro to, abychom žili, a nežijeme proto, abychom pracovali, jak horoskop trefně připomíná závěrem.

Finance

Potkali jste mnoho profesí, ale u žádné jste nevydrželi. Nemáte moc respekt k autoritám, protože jste sami sobě autoritou. Nyní máte možnost najít práci, kde bude značná míra odpovědnosti jen na vás.

Astrologova rada

Tento rok pro vás bude extrémně zajímavý, milí Lvi! Lze říct, že snad až přelomový! Rok 2023 vám ukáže v životě nové možnosti, jiný pohled na věci a po všech stránkách prověří vaše kvality! A to je pro vás jako sebevědomé a ctižádostivé znamení, které si klade laťku vždy pořádně vysoko, výzva jak hrom! Žádnou selanku letos nečekejte, zde se budou dít věci a zážitků budou spousty! Jupiter a Saturn, dvě veledůležité planety, se totiž téměř po celý rok pohybují ve znamení Vodnáře, které je k vám v přesné opozici. A to znamená jediné, že zde se půjde až na dřeň! No, a aby toho nebylo málo, máme zde ještě mocného pána změn a překvapení, planetu Uran, která na vás vystrkuje po celý rok rožky z nepříliš přátelsky nakloněného znamení Býka. Ale nebojte se, protože z této strany vás již nemůže nic překvapit – Uran byl v Býku již po celý rok 2023, takže teď se převraty a výzvy ve vašem životě nezačínají, ale pouze pokračují další kapitolou!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Lev červenec 2022

Uvědomí si, kam chtějí směřovat, jaké finanční ohodnocení chtějí mít. Ideální období na postup v kariéře …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *