Horoskop Kozoroh září 2022

Kozorozi řeší vztahové situace. Dozvědí se tajnou informaci, která s nimi emočně zamává. Kozorohům končí jedna životní etapa a pomalu začíná nová, zejména v pracovních a partnerských vztazích. Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Horoskop Kozoroh září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Příchod září naloží kozorohům spoustu starostí. Budete mít tendence převzít zodpovědnost i za povinnosti ostatních, takže nejspíš nebudete vědět, kam dřív skočit a vlastní úkoly odložíte na dobu neurčitou. Horoskop Kozoroh září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zkuste se na chvíli zastavit a zamyslet se nad svými prioritami, protože tyto povinnosti by vás mohly v příštích dnech dohnat všechny najednou.

Saturn také nejspíše zapříčiní, že se v myšlenkách budete často vracet ke své minulosti a pravděpodobně přijde melancholie nad zapomenutými přátelstvími, nebo ztracenými partnery. Snažte se takovým myšlenkám nepropadat a spíše hledět vpřed. Horoskop Kozoroh září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozoroh by podle zářijového horoskopu měl vsadit na vlastní síly, kterých bude mít více než dost. Energie přírody se u Kozoroha rozvine ve všech oblastech, které souvisí se zemí a jejími plody.

Měsíční horoskop Kozoroh září 2022

Upečete skvělý koláč s ovocem, nebo se stanete králem / královnou zahrady či záhonu. Každý den je jako zrnko kukuřice, a dohromady udělají z devátého měsíce roku 2022 velmi sytý a chutný klas.

Kariéra

V září se ukáže, které vztahy má smysl udržovat a které nikoliv. Pokud je Kozoroh v dlouhodobém vztahu a ve vzduchu již dlouho visí nějaký nevyřešený konflikt, možná právě teď je čas ho znovu otevřít a vše si vyjasnit.

Rodina

Je dosti možné, že výsledek bude naprosto odlišný od vašich představ. Buďte připraveni na vše.

Práce

Kozoroh by podle zářijového horoskopu měl vsadit na vlastní síly, kterých bude mít více než dost. Energie přírody se u Kozoroha rozvine ve všech oblastech, které souvisí se zemí a jejími plody. Kozoroh by podle zářijového horoskopu měl vsadit na vlastní síly, kterých bude mít více než dost.

Vztahy

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví.Příchod září naloží kozorohům spoustu starostí.

Peníze

Vzestupy i pády k životu patří. A to v oblasti pracovní i osobní. V zaměstnání si dejte pusu na zámek a neodporujte nadřízenému. Mohlo by se vám to škaredě vymstít. Přemýšlejte, máte-li vážně pravdu, nebo by se na problém dalo nahlédnout i z jiné strany. V lásce vás čeká seznamování se zajímavými lidmi, ale hlubší city v tom nehledejte. Až se časem ukáže ten pravý partner, určitě ho nepřehlédnete. Láska a přátelství Zadaným začne lézt jejich partner tak trochu na nervy. Singles se mohou radovat ze širokého výběru nápadníků, kteří jim vstupují do života. Už brzy si z nich vyberou stálého partnera, s nímž vydrží. Peníze a práce Peníze vám z účtu mizí závratnou rychlostí. Těch výdajů máte nějak moc a nevíte si s nimi rady. Přijde vám ale do cesty příležitost, kterou si nenechte ujít. Vaše finanční problémy budou vyřešeny.

Astrologova rada

V rodinném prostředí nyní zavládnou nepokoje a také nepříznivé události. Je zřejmé, že se musíte vyrovnat s něčím, co vám není vůbec milé. Zdá se, že je nutné pročistit ve vztazích vzduch a udělat si pořádně jasno. Pluto je až do 18. dubna v negativní kvadratuře s Merkurem a konečně zjistíte, komu můžete věřit. Možná je pro vás náročné přijmout pravdu, ale následně uvidíte, že jste za tuto zkušenost rádi. Nad jistými věcmi začnete totiž přemýšlet trochu jinak a přehodnotíte své dosavadní postoje. Od 23. dubna se nepouštějte do rizikových a náročných sportů, které vás mohou vážně ohrozit! Je možný dlouhodobý a bolestivý úraz, který vám zajistí pobyt na lůžku a v klidovém režimu. I když vás může paradoxně lákat adrenalin, konstelace vás momentálně moc nechrání. Uděláte lépe, když si otevřete svou oblíbenou knihu nebo posedíte s přáteli u šálku výborné kávy.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *