Horoskop Kozoroh únor 2023

Novoluní přinese novou cestu ke stabilitě, bydlení a novému nebo lepšímu domovu. Kozorohům planety dlouhodobě přejí v souvislosti se zlepšením v oblasti bydlení. Rekonstrukce, přestěhování apod. Někdo může řešit zdraví své tělesné schránky, která je domovem pro naší duši. Horoskop Kozoroh únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru pocítí kozorozi potřebu si odpočinout od každodenního shonu. Některým bude stačit den volna, jiní si zajdou na wellness a ti, kteří jsou opravdu unavení svým okolím, budou dokonce přemýšlet o cestě do zahraničí. Horoskop Kozoroh únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Jisté je, že odpočinkem nic nezkazíte a pomůže vám to se připravit na náročný příchod jara.

V první polovině měsíce budete velice náchylní na bolesti kloubů a zad, proto byste si neměli plánovat žádné náročné činnosti. Pokud trpíte onemocněním kůže, může mít po určitou dobu horší průběh než obvykle. Horoskop Kozoroh únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop Kozorohům radí, budete si připadat jako bublina ve vířivce, nebo jako 1000x odražený squashový míček ve finále prvoligového turnaje – v únoru 2023 prostě dostanete pořádně zabrat, a také si to dokážete vychutnat. Nejste žádná porcelánová panenka, nebo panáček, který by se při sebemenším otřesu rozbil na kusy.

Měsíční horoskop Kozoroh únor 2023

Naopak, kozoroh je plný odhodlání a houževnaté pružnosti a schopnosti přizpůsobit se.

Kariéra

V tomto měsíci budete pociťovat chuť komunikovat se svým okolím – tudíž diskuze o běžných záležitostech, ale například i o vašich pocitech, pro vás nebudou představovat problém. Kozoroh se tak po delší době otevře a díky tomu získá možnost přitáhnout si do svého života podobně smýšlející, upřímné jedince.

Rodina

Uvítejte tato nová pouta s otevřeným srdcem, a únor tak bude jedním z nejpříjemnějších období vašeho života. Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.

Práce

Horoskop Kozorohům radí, budete si připadat jako bublina ve vířivce, nebo jako 1000x odražený squashový míček ve finále prvoligového turnaje – v únoru 2023 prostě dostanete pořádně zabrat, a také si to dokážete vychutnat. Nejste žádná porcelánová panenka, nebo panáček, který by se při sebemenším otřesu rozbil na kusy. Horoskop Kozorohům radí, budete si připadat jako bublina ve vířivce, nebo jako 1000x odražený squashový míček ve finále prvoligového turnaje – v únoru 2023 prostě dostanete pořádně zabrat, a také si to dokážete vychutnat.

Vztahy

Velké city však budete chovat k přátelům.V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit.Své povaze budete moci dát volný průběh.V únoru pocítí kozorozi potřebu si odpočinout od každodenního shonu.

Peníze

Vzestupy i pády k životu patří. A to v oblasti pracovní i osobní. V zaměstnání si dejte pusu na zámek a neodporujte nadřízenému. Mohlo by se vám to škaredě vymstít. Přemýšlejte, máte-li vážně pravdu, nebo by se na problém dalo nahlédnout i z jiné strany. V lásce vás čeká seznamování se zajímavými lidmi, ale hlubší city v tom nehledejte. Až se časem ukáže ten pravý partner, určitě ho nepřehlédnete. Láska a přátelství Zadaným začne lézt jejich partner tak trochu na nervy. Singles se mohou radovat ze širokého výběru nápadníků, kteří jim vstupují do života. Už brzy si z nich vyberou stálého partnera, s nímž vydrží. Peníze a práce Peníze vám z účtu mizí závratnou rychlostí. Těch výdajů máte nějak moc a nevíte si s nimi rady. Přijde vám ale do cesty příležitost, kterou si nenechte ujít. Vaše finanční problémy budou vyřešeny.

Astrologova rada

Milí Kozorozi, máte před sebou trochu stresující chvíle, které se týkají vašeho pracovního nasazení. Mars je po celý měsíc v nepříjemné opozici s vaším znamením, tudíž se můžete i rozhádat s nadřízeným. Zejména kolem 16. května moc nešetříte upřímností, ale to vás může připravit i o dobré pracovní místo. Co se týče vztahů, nezadaným je ještě do 8. května moc přáno a z navazování kontaktů se těšíte. Venuše je stále v příjemném trigonu s Plutem a možná už i znáte svého životního partnera. Ve finanční sféře zase prožíváte vzestupy a pády, přičemž vás stále provází pocit nejistoty. Máte důležité výdaje a zjišťujete, že váš stav bankovního konta není úplně ideální. Avšak od 14. května může dojít k velké pomoci od osoby, která vás tímto přátelským krokem hodně překvapí. Je totiž pravděpodobné, že vám nejenom poradí, ale také podpoří finanční částkou, která pro vás může být alfou omegou.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *