Horoskop Kozoroh srpen 2022

Úplněk nastane 24/10/2022 . Do úplňku vyústí problémy ve vztazích. Úplněk vnese jasno do partnerských či pracovních vztahů. Vztahy na všech úrovních. Horoskop Kozoroh srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V tomto měsíci budou kozorozi ve vztazích velice nároční. Budou od svého partnera vyžadovat neustálou pozornost a nebudou se bát ji získat i nevhodným způsobem. Horoskop Kozoroh srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud nejste spokojeni se svým sexuálním životem, může přidat ruku k dílu žárlivost a oheň bude na střeše.

Po pracovní stránce budete v srpnu nejspíše lhostejní. Svoji pozornost budete soustřeďovat na volnočasové aktivity. Horoskop Kozoroh srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozoroh zatouží po čistotě. Horoskop na srpen 2022 ukazuje, jak lidé narození v tomto znamení těžce ponesou nejen špinavé ruce, znečištěné oblečení, ale i vnitřní nedostatky nebo poklesky druhých.

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2022

Čaj z kopřiv je dobrým začátkem očisty organizmu, ale nesmí zůstat jen u něj.

Kariéra

Přestože vám to dodá vnitřní rovnováhu, mohlo by to vést k nedůvěře ze strany kolegů, protože budou muset dohánět práci, na kterou jste vy neměli náladu. Na co jste byli nadaní jako malí? Na hudbu? Kreslení? Nebo třeba nějaký sport? Srpen vás bude vybízet k tomu, abyste se k těmto aktivitám vrátili.

Rodina

Třeba se do toho znovu nadchnete tolik, že tím začnete vydělávat a postupně se dostanete k tomu, že tato činnost bude financovat vaše kompletní živobytí. Možné je zkrátka vše.

Práce

Kozoroh zatouží po čistotě. Horoskop na srpen 2022 ukazuje, jak lidé narození v tomto znamení těžce ponesou nejen špinavé ruce, znečištěné oblečení, ale i vnitřní nedostatky nebo poklesky druhých. Kozoroh zatouží po čistotě.

Vztahy

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné.V tomto měsíci budou kozorozi ve vztazích velice nároční.

Peníze

Na začátku měsíce budete řešit úřady nebo jiné instituce a vše dopadne dobře. Následně můžete získat práci nebo ve vašem životě začne něco nového. Každopádně budete spokojeni. V druhé půlce měsíce se můžete stěhovat nebo proběhnou další změny, což neponesete úplně dobře, ale vše se na konci měsíce změní a budete plni energie a vášně pro život.

Astrologova rada

Mohou vás přepadnout obavy z nedostatku, protože máte nyní mnoho důležitých výdajů. Peníze vám z bankovního účtu nekontrolovatelně mizí. Prozatím vám však planety přináší do cesty dobré příležitosti a může se vám podařit získat nějaké finance k dobru. Do 8. května si určitě nemusíte dělat velké starosti, protože vše v pořádku zaplatíte. Poté se můžete připravit na velké štěstí a také dary ve finanční sféře. Jupiter je totiž od 14. května v příjemném sextilu s vaším znamením a ve vašem okolí se najde někdo, kdo vám pomůže. Tato osoba vám velmi dobře poradí, a pokud potřebujete zapůjčit peníze, je vám k dispozici. Jestliže si také v tomto měsíci plánujete zakoupit něco hodnotnějšího, pečlivě si projděte recenze! Zrovna totiž můžete narazit na předmět, který je náchylný k větší poruchovosti. Reklamacím se tedy následně nevyhnete, pokud si nezjistíte informace.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *