Horoskop Kozoroh říjen 2022

Mezi jakými lidmi chtějí žít, pracovat a pobývat. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Může přijít zklamání od osoby blízké jako je potomek, přítel, partner nebo rodič. Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Horoskop Kozoroh říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V říjnu se kozorozi z velké části ponoří do sebe. Často budete přemítat o smyslu života a analyzovat své vztahy s okolím. Horoskop Kozoroh říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

To by mohlo vést k touze se seznamovat s novými lidmi. Budete doufat, že mezi nimi najdete svého vyvoleného partnera, nebo přítele. Horoskop Kozoroh říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na říjen 2022 naznačuje, že si Kozoroh může připadat jako panenka v rukou někoho jiného. Jenže, jak to tak bývá, panenku lze pečlivě opatrovat a rozmazlovat, ale také pohodit kamsi do kouta.

Měsíční horoskop Kozoroh říjen 2022

Osud nemáte nikdy na 100% ve svých rukách. Smiřte se s tím.

Kariéra

Nemějte ale hlavu v oblacích a nedůvěřujte slepě každému, koho potkáte.Zkuste si v tomto měsíci najít více času na své rodiče a sourozence. Poslední dobou jste jim nevěnovali pozornost, kterou by si zasloužili, takže vaši návštěvu určitě ocení.

Rodina

Pokud již delší dobu nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ohledně financí a nedaří se vám domluvit si to u vedení jinak, právě teď je ideální období na to vzít štěstí do vlastních rukou. Kozoroh v hlavě pravděpodobně nosí nějaký nápad, který chce už dlouho zrealizovat, ale má strach z malé poptávky.

Práce

Horoskop na říjen 2022 naznačuje, že si Kozoroh může připadat jako panenka v rukou někoho jiného. Jenže, jak to tak bývá, panenku lze pečlivě opatrovat a rozmazlovat, ale také pohodit kamsi do kouta. Horoskop na říjen 2022 naznačuje, že si Kozoroh může připadat jako panenka v rukou někoho jiného.

Vztahy

Horoskop naznačuje, ať tuto příležitost popadnete, a to všemi deseti! Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.V říjnu se kozorozi z velké části ponoří do sebe.

Peníze

Pokud chcete založit rodinu, je pro to nejvhodnější doba. Vaše vztahy budou plné plodnosti a radosti. Můžete se znovu zamilovat nebo potkat někoho, kdo dá vašemu vztahovému životu nový směr. Každopádně osud vám připraví zkoušku v tom, že před vámi bude těch možností podstatně více.

Astrologova rada

Vyhýbejte se divokým aktivitám, protože je zde možnost úrazů. Máte tendence jednat nepozorně a není dobré něco riskovat. Také se nepouštějte do velkých rekonstrukcí a změn v domově. S výsledným efektem nejste totiž vůbec spokojeni a ve finále jste ještě naštvaní. Mars je po celý měsíc v nehezké opozici s vaším znamením a zvláště kolem 16. května se vám nic nedaří. Práci tedy odsunete na později a nehodláte s tím ztrácet čas. Věnujete se tedy spíše něčemu, co vám přináší radost a naplnění. Možná se začnete zaměřovat na něco, co úplně neznáte a chcete to více prozkoumat. Zejména kolem 31. května dojde k jistému pokroku a možná se s někým blízkým přihlásíte do vzdělávacího semináře. Klidně se může jednat o nějakou uměleckou činnost a zdá se, že se do této sféry rychle dostanete. V těchto dnech máte tedy o zábavu postaráno, užijte si to!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *