Horoskop Kozoroh prosinec 2022

Nastaví nová pravidla. Kozorozi již delší dobou mají řešit vztahové záležitosti pod Černou Lunou a Uranem. Nyní se vše dokoná. Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Horoskop Kozoroh prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

I když kozorozi zrovna neholdují velkým společenským událostem, v prosinci tomu bude trochu jinak. Období svátků, rodinných setkání a firemních večírků vás bude nutit opouštět svou komfortní zónu a zprvu budete velice nesví. Horoskop Kozoroh prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Jakmile ale dorazíte, podmaní si vás vliv Merkuru, takže nejspíše budete středem pozornosti, dokonce si to užijete, a nakonec budete velice rádi, že jste se ze setkání nevymluvili.

Celkově na sebe budete tento měsíc velice pyšní, protože veškeré své povinnosti zvládnete bravurně a svým nejbližším budete obrovskou oporou. S přicházejícím vánočním obdobím Kozoroh udělá nejlépe, když bude trpělivý. Horoskop Kozoroh prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozorozi, prosinec určitě není časem, kdy by se měla odehrát nějaká rozhodující bitva. Ostatně ani život Kozoroha není válkou, kterou ukonči nějaký rozhodný krok, povel nebo konfrontace.

Měsíční horoskop Kozoroh prosinec 2022

Horoskop Kozorohy nabádá, aby se pro jednou už připravili na to, že život je nekonečný kolotoč pozitivních a negativních momentů. Prostě jin a jang neustále dokola.

Kariéra

Není potřeba se pořád za něčím honit, relaxace je také velice důležitá. Navíc není vhodnějšího času k odpočinku než prosinec.

Rodina

Budování smysluplných vztahů je naprosto základním kamenem lidského štěstí. Tak na chvíli odhoďte starosti za hlavu a plně se ponořte do konverzací a aktivit s vaší rodinou a přáteli.

Práce

Kozorozi, prosinec určitě není časem, kdy by se měla odehrát nějaká rozhodující bitva. Ostatně ani život Kozoroha není válkou, kterou ukonči nějaký rozhodný krok, povel nebo konfrontace. Kozorozi, prosinec určitě není časem, kdy by se měla odehrát nějaká rozhodující bitva.

Vztahy

I když kozorozi zrovna neholdují velkým společenským událostem, v prosinci tomu bude trochu jinak.

Peníze

Práce bude probíhat na začátku května v podobě harmonie a klidu a nic zásadního nebudete řešit. Poté se však karty obrátí a přijde něco nového, co jste dlouho očekávali. Budete hýřit šarmem a energií. Doslova se do své práce zamilujete a navážete na něco, co jste dělali už v minulosti. Koncem měsíce vám osud nadělí vše, po čem toužíte, a nebudete pro to muset nic udělat. Radost budete mít z každého dne.

Astrologova rada

Milí Kozorozi, máte před sebou trochu stresující chvíle, které se týkají vašeho pracovního nasazení. Mars je po celý měsíc v nepříjemné opozici s vaším znamením, tudíž se můžete i rozhádat s nadřízeným. Zejména kolem 16. května moc nešetříte upřímností, ale to vás může připravit i o dobré pracovní místo. Co se týče vztahů, nezadaným je ještě do 8. května moc přáno a z navazování kontaktů se těšíte. Venuše je stále v příjemném trigonu s Plutem a možná už i znáte svého životního partnera. Ve finanční sféře zase prožíváte vzestupy a pády, přičemž vás stále provází pocit nejistoty. Máte důležité výdaje a zjišťujete, že váš stav bankovního konta není úplně ideální. Avšak od 14. května může dojít k velké pomoci od osoby, která vás tímto přátelským krokem hodně překvapí. Je totiž pravděpodobné, že vám nejenom poradí, ale také podpoří finanční částkou, která pro vás může být alfou omegou.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *